За волонтерство та громадянську позицію: мер Києва вручив подяку доценту кафедри Публічного управління та адміністрування ДУІКТ

12:56, 12-07-2024

У п'ятницю, 12 липня, у столиці відбувся IV Київський форум волонтерів. Захід об’єднав найактивніші організації та рухи, що з перших днів повномасштабної війни і до сьогодні допомагають фронту, вимушеним переселенцям та людям, постраждалим від війни.

Метою форуму є об’єднання зусиль для ефективної комунікації, координації і взаємодії між військовими, волонтерами, органами влади, профспілками та правниками. Також відбулася презентація найкращих практик щодо спільних напрацювань громадян, профспілок, волонтерського руху та влади в напрямку фізичної та психологічної реабілітації постраждалих внаслідок російської агресії в Україні.

На форумі були присутні представники Офісу Президента, Верховної Ради, Міноборони, Кабінету міністрів, МОЗ, Міністерства у справах ветеранів, Мінсоцполітики, Командування медичних сил, Київської міської військової адміністрації, Київської міськради та інші.

В рамках форуму мер Києва Віталій Кличко нагородив присутніх подяками за активну громадянську позицію. Одну з них отримав доцент кафедри Публічного управління та адміністрування Вадим Власенко.

З початком повномасштабного вторгнення науковець став активно займатися волонтерством серед молоді та особливу увагу приділяє студентам Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. Завдяки непересічним лідерським та організаторським якостям, він вміло справляється з усіма завданнями, що стосуються популяризації громадського руху, зокрема і в закладах вищої освіти.

Пишаємося нашими викладачами!