Одним з найефективніших способів фахової підготовки до перспективного просування на робочі місця в провідні компанії України та світу є індивідуальна робота по втіленню одержаних теоретичних знань і практичних навичок в інноваційні стартапи. Мета яких, це демонстрація можливостей по втіленню особистих ідей і одержаних знань в проекти, які мають закінчений обрис та готові до втілення експериментальні та промислові зразки ведучих компаній-виробників.
В межах визначеної мети студентка кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту Тамара Берестяна в складі команди нашого Університету представила проект "Oil Eye" для участі в програмі "Насіння для Майбутнього" від компанії Huawei.
Проект "Oil Eye" – це інноваційний підхід до аналізу води на наявність нафтопродуктів. Тамара разом з командою розробили та представили водяний дрон, який не лише здатен збирати зразки води з найвіддаленіших місць, але й проводити швидкий та точний аналіз на вміст шкідливих продуктів.
Цей проект не лише сприяє екологічній безпеці, а й вирішує проблеми контролю якості води у важкодоступних місцях. Водяний дрон "Oil Eye" може стати ключовим інструментом у боротьбі з забрудненням водних ресурсів.
Окрім технічного вдосконалення, команда представила детальний бізнес-план щодо реалізації цього проекту, що свідчить про глибокий підхід до його впровадження та великий потенціал для економічного успіху.
Колектив кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту, керівництво Інституту захисту інформації пишається Тамарою Берестяною, яка в рамках програми "Насіння для Майбутнього" представила захоплюючий та корисний проект "Oil Eye" та стала яскравим взірцем якості та змісту підготовки наших студентів в межах освітньої програми «Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту».
Поява таких проектів, активне залучення до них наших студентів підвищує спроможності випускників кафедри – майбутніх фахівців з кібербезпеки та захисту інформації до конкурування на ринку праці та пріоритетного прийняття на високооплачувані посади в ІТ-галузі.