В кінці листопада на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій було проведено семінар про сучасні системи передачі та відтворення зображень.
Під час лекції студентами було обговорено принципи отримання, обробки та кодування зображення існуючими способами, та була проведена оцінка деяких форматів збереження графічної інформації які тільки набирають популярність. Також студентами було усвідомлено те, що нині у світі для отримання високоякісного цифрового зображення використовується симбіоз не тільки апаратних та програмних рішень, а і використання елементів штучного інтелекту та нейромереж.
Особлива увага була приділена конструктивним особливостям пристроїв виведення зображення, їх історії, особливостям, можливостям сучасних дисплеїв, стану технологій, концептуальними моделями, а також їхнім перспективам розвитку й інтеграції з життєвим ритмом сучасної людини.
Для студента, який в майбутньому хоче мати можливість розкрити свій потенціал і мати престижну, гідно оплачувану роботу, ця лекція була ще однією сходинкою до своєї мети, адже роботодавці сучасності хочуть щоб їхні працівники були якнайбільш обізнаними в широкій сфері діяльності індустрії телекомунікацій, орієнтувались в трендах для того щоб в майбутньому могли розробити власні рішення і внести свій внесок в розвиток технологій.
По новому розкрита підтема, пов’язана з життєвим шляхом зображення в теле-радіоапаратурі, починаючи від матриці відеокамери і способів фокусування та покращення зображення, закінчуючи стисненням, кодуванням та відтворенням зображення.