Саме в цей день в 1895 році на засіданні Російського фізико - хімічного товариства російський фізик Олександр Степанович Попов виступив з доповіддю та демонстрацією створеного ним першого в світі радіоприймача, здійснивши перший сеанс радіозв'язку. І , здається, зовсім нещодавно наш співвітчизник Попов та італієць Марконі намагались передати людську мову за допомогою електромагнітних коливань, але вже сьогодні радіо, телебачення, мультисервісні мобільні технології стали природними атрибутами нашого сьогодення. Сучасний інформаційний бум - результат праці багатьох поколінь вчених, радіоінженерів - усіх, кого доля пов'язала з галуззю зв'язку.
7 травня щорічно відзначають День радіо викладачі, студенти і випускники напряму « Радіотехніка» університету. Традиція святкування Дня радіо з'явилась разом з відкриттям кафедри радіотехнологій на факультеті інформаційних технологій, поступово переростаючи з професійного свята в одну з головних традицій. На кафедрі проходять святкове засідання науково-технічного гуртка « Майбутнє радіотехнологій», присвячене «Дню радіо», а також вечір зустрічей випускників напряму « Радіотехніка» .
Колектив кафедри радіотехнологій Державного університету телекомунікацій вітає зі Святом - ДНЕМ РАДІО працівників телебачення, радіомовлення, зв'язківців, короткохвильовиків - радіоаматорів і всіх, хто оперативно об'єднує людські справи, думки та душі.
Сайко В.Г. 249-25-04