XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

«Актуальні проблеми кібербезпеки»: кафедра ІКБ запрошує на Всеукраїнську наукову конференцію

10:03, 02-10-2024

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки Навчально-наукового інституту Захисту інформації ДУІКТ запрошує на Всеукраїнську наукову конференцію «Актуальні проблеми кібербезпеки», що відбудеться у неділю, 27 жовтня

Ключові теми конференції:

• Кібербезпека корпоративних інформаційних систем
  • Технічні системи захисту інформації
  • Менеджмент інформаційної безпеки

Ця конференція стане ефективною платформою для обговорення наукових досягнень між науково-педагогічними працівниками, докторантами, аспірантами та студентами.

Участь у конференції та публікація матеріалів є БЕЗКОШТОВНОЮ для всіх учасників.

Вимоги для участі в конференції:

• Подати одну тезу в обсязі 1-3 сторінки формату А4;
  • Робота має бути виконана однією з робочих мов конференції (українська, англійська);
  • Редактор Word, шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1;
  • Поля: верхнє, нижнє, ліве та праве – 2 см;
  • Формули в редакторі Equation 3,0;
  • Рисунки підписуються Рис. 1 – Назва (формат jpeg);
  • Матеріали надсилати до 18:00 суботи 23.10.2024 року на е-maіl: ikbdut@gmail.com
  • Назву документа подавати у вигляді Іванов_БСД-41.doc або Іванов.docx

Порядок оформлення:

• Назва тези (ПРОПИСНИМИ ЛІТЕРАМИ, 14 кегель), ПІБ (курсивом,  12 кегель), анотація (50-100 слів) – 11 шрифт.
  • У тексті перенос слів робиться автоматично.
  • По тексту використовуються заокруглені дужки, для посилань на джерело – квадратні: [1, 2 с. 23], [4, с. 23],
    • де "2" порядковий номер у списку використаних джерел, "23" – номери сторінок;
  • У кінці тез надається перелік використаної літератури (до 4-х найменувань, 10 кегель).

Приклад оформлення тез

Надіслані матеріали не редагуються. АВТОР НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НАУКОВИЙ ЗМІСТ ТА ОФОРМЛЕННЯ.