На всіх етапах розвитку освіти актуальною завжди була, є і буде робота з молодими педагогами. Сьогоднішній педагог - майбутнє України, і саме від колективів, у які приходять молоді педагоги, залежить їх професійне становлення.
На кафедрі документознавства та інформаційної діяльності вагому роль відведено заходам щодо вдосконалення фахового рівня та підвищення педагогічної майстерності викладачів-початківців. Згідно з рішенням засідання кафедри за молодими спеціалістами - Аллою Сергіївною Овсієнко та Анною Сергіївною Пугіною - було закріплено наставників з числа досвідчених педагогів - проф. Галину Геннадіївну Січкаренко та завідувача кафедри доц. Тетяну Михайлівну Сидоренко.
Процес обміну досвідом – це щоденна кропітка робота: які методи навчання доречно використати, як розкрити особистість кожного майбутнього інформаційного аналітика, референта, фахівця із зв’язків з громадськістю, документознавця під час навчальних занять та позанавчальної роботи. Досвідчені колеги завжди наголошують, що інноваційний зміст навчання, упроваджений у Державному університеті телекомунікацій, стане дієвий за умови креативного підходу викладача до підготовки кожного лекційного чи практичного заняття.
Так, із цією метою завідувач кафедри Т.М.Сидоренко провела показове практичне заняття з навчальної дисципліни «Спічрайтинг та риторика» для студентів 4 курсу. Здобувачі вищої освіти аналізували структуру публічного виступу, особливості роботи спічрайтера. На прикладі аналізу промов президентів України та знаменитих ораторів світу молоді люди здобували знання з особливостей написання тексту виступу на запропоновану тематику.
Такі форми роботи корисні не тільки для викладачів-початківців, а й самих студентів, які навчаються за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» й «Документознавство та інформаційна діяльність»: майбутні фахівці формують уміння висловлювати свою думку публічно, долати страх перед слухацькою аудиторією; слухати й чути думки опонентів, бути толерантними в ставленні до присутніх.