Багато сучасних дослідників застерігали, що ХХІ століття внесе вагомі зміни в наше життя. Про це говорили і писали на різноманітних світових і національних платформах та ресурсах безліч разів. Зокрема в дослідженні «21 урок для 21 століття» Ювала Харарі визначив головні загрози для людства в найближчому майбутньому і застеріг від легковажного ставлення до глобальних проблем цивілізації. COVID-19 яскраво продемонстрував, що у ХХІ столітті людству доведеться вчитися жити й працювати по-новому, тобто в режимі карантину.
Попри всі перешкоди, життя триває. Учні старших класів, здобуваючи знання в стінах рідних шкіл, активно роздумують над тим, куди податися, де розпочати процес освоєння обраної професії.
З уведенням загальнонаціонального карантину Державний університет телекомунікацій перевів усі заняття в онлайн-режим, швидко застосувавши давно розроблену дистанційну платформу MOODL. У таких умовах студенти університету без особливих проблем слухали лекції та брали участь у семінарах, отримували оцінки та завдання, консультувалися з викладачами.
Запровадження карантинних заходів не викликало великих труднощі під час проведення профорієнтаційної роботи в закладах середньої освіти, ліцеях та коледжах. До цього виду діяльності активно долучилися студенти 1 курсу кафедри документознавства та інформаційної діяльності, що навчаються за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» і «Документознавство та інформаційна діяльність», які в період карантину продовжували підтримувати дистанційний зв’язок з учнями та класними керівниками шкіл, де раніше навчалися самі, проводили індивідуальну роз’яснювальну роботу через соціальні мережі, у телефонному режимі.
Зокрема, студентка Сивоголовко Каміла розповіла про інноваційний зміст навчання в Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступеня №1, Дудок Лідія пояснила переваги навчання в ДУТ школярам Ліцею імені Богдана Лепкого у місті Дрогобичі Львівської області, де є 3 випускних класи,а Киба Сергій агітував вступати до університету в Роменській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня № 5 Сумської області.
Загалом першокурсники кафедри документознавства та інформаційної діяльності провели агітаційну роботу майже в 20 середніх загальноосвітніх закладах.
ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!
ЗАПРОШУЄМО Вас відвідати кафедру документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій, познайомитися з професорсько-викладацьким складом, побачити матеріально-технічне забезпечення нашої кафедри, навчально-практичну лабораторію «Віртуальний офіс», гуртожиток, поставити будь-які запитання щодо умов навчання.