ШАНОВНІ БАКАЛАВРИ!
Кафедра документознавства та інформаційної діяльності запрошує Вас на навчання до магістратури за інноваційною освітньо-професійною програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» другого (магістерського) рівня вищої освіти.
Здобувачі магістерської програми здобудуть освітню кваліфікацію «Магістр з інформаційної, бібліотечної та архівної справи», професійну кваліфікацію 2433.2 «Професіонали у галузі інформації та інформаційної аналітики, викладачі закладів вищої освіти».
Нові пріоритети суспільного розвитку потребують висококваліфікованих фахівців, які володіють знаннями й навичками роботи з інформаційними документно-комунікаційними системами та сучасними програмними засобами.
Для проведення практичних досліджень, розрахунків укладено ряд договорів про співпрацю з фірмами-партнерами кафедри – Національним банком України, Міністерством регіонального розвитку, Київською міською державною адміністрацією, Національним агентством України з питань державної служби, Національною суспільною телерадіокомпанією України, Центром комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс» та іншими структурами Києва.
Під час написання наукової магістерської роботи студент співпрацюватиме з провідними спеціалістами України в інформаційно-комунікаційній галузі. До послуг молодого науковця дві новітні навчально-наукові лабораторії, обладнані технікою й програмним забезпеченням останнього покоління.
За кожним магістрантом закріплено досвідченого керівника. Співпраця з науковим керівником – цікавий творчий процес, який передбачає проведення наукового дослідження, участь у студентських науково-практичних міжнародних та всеукраїнських конференціях, написання статей.
Диплом магістра за професійною кваліфікацією «Професіонали у галузі інформації та інформаційної аналітики, викладачі закладів вищої освіти» - це можливість обіймати керівні посади: начальника інформації та комунікації з громадськістю, директора Департаменту комунікацій, керівника відділу зв'язків зі ЗМІ та громадськістю, керівника управління комунікаціями, викладача закладу вищої освіти інформаційно-комунікаційного профілю та інші.
Міністерством освіти і науки визначено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, які вступатимуть до магістратури в 2021 році.
Відповідний календарний план проведення вступних випробувань на магістерський рівень вищої освіти затвердив міністр освіти Сергій Шкарлет.
Згідно з документом, Єдиний вступний іспит з іноземної мови буде проведено 30 червня 2021 року.
Реєстрація вступників для участі у ЗНО розпочнеться 11 травня і триватиме до 3 червня.
Запрошення-перепустки, у яких зазначено час та місце проведення тестування, учасники ЗНО отримають до 16 червня.
Оголошення офіційних результатів тестування відбудеться не пізніше 13 липня.
Дати проведення додаткових сесій тестування будуть визначені окремо.
У 2021 році результати Єдиного вступного іспиту з іноземної мови будуть обов’язковими для вступу на всі магістерські спеціальності.
Випускники магістратури зможуть претендувати на різний рівень вакансій, і справа тут не лише в статусі диплома, а в більш досконалому розумінні професії, яке дає саме навчання у магістратурі.
Власник диплома магістра чіткіше розуміє перспективи певної вакансії та підприємства-роботодавця, отже, будує професійну кар’єру, орієнтуючись на довгострокову перспективу. Магістерський рівень дозволяє претендувати на керівні посади в галузі інформації та аналітики.
Отримані в магістратурі знання та вміння відкривають можливості для створення якісно нових проектів та поповнення практичних знань. У результаті впровадження інноваційного змісту навчання наш випускник, для виконання вимог компаній-роботодавців, оволодіває необхідними теоретичними знаннями і практичними вміннями та навиками їх здійснення.
Реалізація цієї концептуально нової освітньої моделі забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців, які повною мірою відповідають потребам сучасного ринку праці.
Сучасні студенти вміють поєднувати навчання, розваги і роботу, вміють розраховувати власний час та встигати все. Цьому суттєво допомагає навчання за індивідуальним графіком. Добре, що така можливість є в магістратурі.
Магістерську дипломну роботу написати складніше, ніж бакалаврську, – більший обсяг, інший рівень. Втім, продовжуючи навчання за фахом, є можливість розширити і поглибити власні бакалаврські напрацювання. Це не лише полегшить написання диплома, а й зробить автора справжнім фахівцем в обраній темі.
Магістратура - важливий та необхідний крок у науковій кар’єрі, відкриває перспективи для викладання у закладі вищої освіти.