XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Sigma Software оголошує набір на безкоштовні курси для студентів ДУІКТ!

09:07, 23-09-2024

Шановні здобувачі освіти! Раді повідомити, що компанія-партнер кафедри Інженерії програмного забезпечення Sigma Software оголошує набір на безкоштовні курси для студентів ДУІКТ.

Для студентів доступні курси з:

• Cryptography,
  • Relational Databases,
  • Network Fundamentals,
  • Algorithms & Data Structures.

Як долучитися:

1. Ознайомтесь із ініціативою та курсами тут.
  2. Оберіть один або декілька курсів, що вас цікавлять, та вкажіть їх у коментарях при реєстрації на сайті.
  3. Розпочніть навчання у зручний для вас час.

Проходження безкоштовного курсу навчання в ІТ-компанії відкриває широкі перспективи для кар'єрного розвитку. Перш за все, учасники отримують цінні знання та навички, які користуються попитом на ринку праці. Це робить випускників курсів цінними кандидатами при працевлаштуванні.

Крім того, багато ІТ-компаній пропонують стажування або можливість працевлаштування після завершення курсу. Це дозволяє отримати практичний досвід роботи в реальних проектах, що є важливим етапом у кар'єрі. Учасники також мають можливість налагодити контакти в професійному середовищі, що може призвести до нових можливостей для співпраці або працевлаштування.

А головне, після завершення курсу студенти отримають сертифікат, який підтвердить навички і допоможе у подальшому кар'єрному зростанні.

Вперед до знань!

Зареєструйтесь зараз