XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Безпека понад усе: як діяти у разі оголошення повітряної тривоги

11:01, 10-09-2024

Згідно з встановленими правилами, у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» в усіх навчальних закладах припиняються заняття для убезпечення студентів, викладачів та інших працівників об'єкту.

Порядок дій:

• Викладач сповіщає студентів про загрозу та припиняє заняття, після чого координує переміщення студентів до укриття.
  • Всі повинні взяти з собою засоби індивідуального захисту, документи та особисті речі.
  • Студенти, які знаходяться на подвір’ї університету або в коридорах, під час сигналу «Повітряна тривога» повинні самостійно рухатися до найближчого укриття.
  • В укритті викладач допомогає учасникам освітнього процесу зайняти місця та надає необхідну допомогу і підтримку студентам.
  • Після оголошення сигналу «Відбій повітряної тривоги» викладач забезпечує вихід з укриття студентів, навчальний процес відновлюється.

Важливо:

• Якщо тривалість тривоги під час пари + час шляху в аудиторію становить більше 45 хвилин, цю пару переносять або заняття можуть проводитися асинхронно.
  • Незалежно від тривалості тривоги, викладачі обов'язково надають рекомендації для самостійної роботи студентів
  • Старостам груп обов’язково потрібно зв'язатись з викладачами для узгодження подальших дій.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій наполегливо закликає студентів дотримуватись вищенаведених правил і в жодному разі не нехтувати власною безпекою.