XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Вступ 2024: В ДУІКТ стартував прийом заяв на магістратуру за спеціальністю "Кібербезпека та захист інформації"

13:01, 05-08-2024

Оголошуємо про початок прийому заяв на магістратуру за спеціальністю 125 "Кібербезпека та захист інформації" у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій Програма «Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту», що надає студентам глибокі знання та практичні навички у сфері кібербезпеки та захисту інформації, і є надзвичайно важливою в сучасному цифровому світі.

Основні вимоги для вступу:

• Диплом бакалавра: кандидати повинні мати диплом бакалавра відповідної або суміжної спеціальності.
  • ЄВІ (Єдиний вступний іспит) з іноземної мови: кандидати повинні скласти ЄВІ 2023 або 2024 року.
  • ЄДКІ (Єдиний державний кваліфікаційний іспит) зі спеціальності 125 "Кібербезпека": цей іспит складається після бакалаврату у 2024 році. У випадку відсутності результатів цього іспиту необхідно складати ЄФВВ (єдине фахове вступне випробування).
  • Мотиваційний лист: кандидати повинні надати мотиваційний лист, де описують свої академічні та професійні цілі, а також мотивацію до навчання за цією спеціальністю.

Прийом заяв розпочався 1 серпня 2024 року та триватиме до 22 серпня 2024 року (до 18:00). За цей час абітурієнти можуть подати до п'яти заяв на бюджетні місця, для кожної з яких потрібно вказати пріоритет, і до десяти заяв на контрактну основу. Утворення рейтингових списків і надання рекомендацій відбудеться до 24 серпня 2024 р. Рекомендації та публікація списків для контрактної форми навчання проводитимуться з 28 серпня 2024 року, а переведення на вільні бюджетні місця для осіб, зарахованих на контракт, до 31 серпня 2024 року.

Студенти, що оберуть спеціальність «Кібербезпека та захист інформації», отримають не лише фундаментальні теоретичні знання, але й значний обсяг практичних навичок. Програма «Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту» передбачає численні практичні заняття та лабораторні роботи, що дозволяють студентам застосовувати отримані знання на практиці. Вивчаючи сучасні методи захисту інформації, студенти навчаться використовувати актуальні інструменти та технології для виявлення та нейтралізації кіберзагроз.

Крім цього, навчання включає роботу над реальними проектами, що дозволяє студентам отримати цінний досвід роботи в команді та вирішення конкретних проблем кібербезпеки. Програма також пропонує підготовку до складання міжнародних сертифікаційних іспитів з кібербезпеки, що значно підвищує конкурентоспроможність випускників на ринку праці. Випускники програми мають високий попит у різних галузях, оскільки кібербезпека є однією з найбільш актуальних і швидкозростаючих сфер у світі.

Ми раді вітати наших нових студентів у спільноті нашого університету та бажаємо успіхів у вступній кампанії!