XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Навчання на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту - запорука успішної кар'єри

12:48, 29-07-2024

Шанові абітурієнти, запрошуємо вас до навчання на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Навчальний процес на нашій кафедрі складається з 50% теорії та 50% практики. Це дозволяє студентам не тільки оволодіти теоретичними знаннями, а й здобути практичні навички, необхідні для ефективної роботи в одній із компаній-партнерів кафедри. Студенти мають змогу застосовувати отримані знання на практиці, що робить їх висококваліфікованими фахівцями.

Особлива увага приділяється вивченню англійської мови. Вільне володіння англійською є важливим фактором при працевлаштуванні у провідні ІТ-компанії, що дозволяє випускникам отримувати значно вищу заробітну плату. Наші студенти мають змогу удосконалювати свої мовні навички, що робить їх конкурентоспроможними на міжнародному ринку праці.

Завдяки тісній співпраці кафедри з компаніями-партнерами, студентам з 3-го курсу надається можливість працювати в цих компаніях та одночасно продовжувати навчання. Це дозволяє їм отримати цінний досвід та інтегруватися у професійне середовище ще до завершення навчання. Наші партнери забезпечують студентам робочі місця та можливості для розвитку, що сприяє їхньому професійному зростанню.

Кафедрою укладено договори про співпрацю з провідними компаніями: Epos, Altex, Ріас, Державне підприємство «Українські спеціальні системи», Інфотех, Кіберполіція, Кіберцентр МНС України, DEPS,  які працюють по спеціальності підготовки і є потенційними роботодавцями для випускників. У результаті співробітництва з такими компаніями кафедра отримує сформовані вимоги до молодих фахівців, обладнання останнього покоління, на якому навчаються студенти кафедри, та можливість подальшого працевлаштування випускників.

Вступайте до нашого університету і здобувайте освіту, яка відчинить перед вами двері до успішної кар'єри!