XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Вступ 2024: Кібербезпека та захист інформації: ДУІКТ відкриває набір на контрактну форму навчання в бакалавраті

10:56, 05-08-2024

Шановні абітурієнти та їх батьки! З радістю повідомляємо, що Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій відкриває набір на бакалаврат за контрактною формою навчання. Якщо ви прагнете отримати якісну освіту та здобути затребувану спеціальність у галузі кібербезпеки та захисту інформації за програмою «Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту», запрошуємо вас приєднатися до нашої великої університетської родини.

Однією з основних переваг навчання на нашій кафедрі є помірна вартість, яка вигідно вирізняється на тлі інших закладів вищої освіти міста Києва. Ми розуміємо, що фінансове питання може бути суттєвим бар'єром для багатьох студентів, тому за необхідністю надаємо можливість помісячної оплати за навчання. Це значно полегшує фінансове навантаження на студентів та їхні сім'ї, дозволяючи їм зосередитися на навчальному процесі.

Особливістю нашої програми є те, що на старших курсах студенти мають можливість поєднувати навчання з роботою в компанії-партнері кафедри. Працевлаштовані студенти навчаються за індивідуальним планом, що дозволяє успішно інтегрувати професійну діяльність з академічним процесом. Це унікальна можливість, яка дозволяє студентам не лише здобути теоретичні знання, а й набути практичних навичок, працюючи за фахом.

На четвертому курсі наші студенти мають можливість пройти сертифікацію та отримати сертифікат, виданий спільно кафедрою та компанією-партнером. Після успішного завершення сертифікації компанія-партнер зобов’язана надати випускнику перше високооплачуване робоче місце. Цей крок є важливим для кар'єрного старту та забезпечує наших випускників конкурентоспроможністю на ринку праці.

Наш університет має безліч підтверджень блискучої репутації. Зокрема, за рішенням Міністра освіти і науки України та Президента Національної академії наук України, ми двічі були нагороджені гран-прі у номінації «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу» у 2020 і 2021 роках. Це свідчить про високий рівень нашої освітньої програми та успішне працевлаштування наших випускників.

Ми впевнені, що наш університет стане для вас надійним партнером у досягненні академічних та професійних цілей. Запрошуємо приєднатися до нас та скористатися всіма перевагами навчання у провідному закладі вищої освіти! Для детальнішої інформації щодо вступу та подання заявок звертайтеся до приймальної комісії університету.

Чекаємо на вас у стінах нашого університету!