Студенти спеціальності 029 успішно захистили кваліфікаційні роботи

16:34, 20-06-2024

З 12 по 18 червня здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 029, що навчаються за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» і «Документознавство та інформаційна діяльність» успішно захистили кваліфікаційні роботи.

Студенти опрацювали наукові роботи вітчизняних та зарубіжних учених, дібрали фактичний матеріал під час переддипломної практики, а також зробили висновки на підставі проведеного дослідження. Публічний захист бакалаврської роботи - чудова практика виступів та відстоювання своєї позиції.

Тематика робіт була різноманітною, сучасною, актуальною:

• Етичні та комунікативні аспекти іміджмейкінгу в галузі політики;
  • Технології тролінгу в російсько-українській інформаційній війні;
  • Інформаційне забезпечення PR-діяльності продюсерських центрів України;
  • Інформаційне забезпечення рекламної діяльності медіахолдингів України;
  • Корпоративна культура у формуванні професійних компетенцій працівника в галузі управління персоналом;
  • Інформаційно-комунікаційне забезпечення PR діяльностіь мовних шкіл (на базі центру англійської мови Helen Doron English);
  • Аутріч технологія як напрям інформаційної діяльності в Україні;
  • Фейки в інформаційних війнах у контексті масових комунікацій;
  • Мобільний застосунок Дія як інформаційно-комунікаційна технологія електронної демократії в Україні;
  • Іміджеві стратегії архівів: український і зарубіжний досвід;
  • Технології інформаційно-аналітичної діяльності у сфері управління та багато інших досліджень.

Усі 53 здобувачі вищої освіти успішно захистили бакалаврські роботи. Достойно представили результати своїх досліджень студенти, які претендують на диплом із відзнакою: Сергій Киба, Таїсія Коробка, Карина Байбакова, Лідія Дудок, Денис Євхимець, Альона Палецька, Яна Пікож, Наталія Якубович, Софія Вихор та Ірина Голуб.

Проведені наукові дослідження – це вагомий внесок у розвиток інформаційно-комунікаційної галузі України. У подальшому, під час навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю», студенти поглиблять свої уміння здійснювати наукові дослідження, робити умовисновки. Усі ці компетенції знадобляться під час професійної діяльності, ухвалення управлінських рішень, уміння відстоювати свою думку, комунікувати з міжнародними партнерами.

Шановні четвертокурсники, здається вчора ми ще тільки вітали вас на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. А тепер ви вже випускники. Кожний фініш – це початок чогось нового, невідомого, це старт для нової сторінки життя. Чекаємо вас на підвищенні професійного рівня – навчання за магістерською програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю». Разом до перемог!