Кафедра документознавства та інформаційної діяльності вітає стейкхолдера з присвоєнням звання Почесного громадянина Києва

16:28, 18-06-2024

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності ДУІКТ успішно налагоджує нові контакти і розширює взаємовигідну співпрацю з провідними установами міста Києва та України. На початку місяця ми повідомляли про відвідування цікавої наукової локації і встановлення нових зв’язків для професійного вдосконалення вмінь та навичок наших студентів, ознайомлення з цікавими і унікальними документними фондами бібліотеки, отримували схвальні відгуки про співпрацю, запрошення здобувачів освіти для проходження практичної підготовки і можливості подальшого працевлаштування.

Сьогодні можемо щиро порадіти та пишатися такими цінними зв’язками і бути гордими за наших стейкхолдерів. Так, вчений в галузі сільськогосподарської меліорації та історії природознавства, заслужений працівник сільського господарства України, кавалер ордена "За заслуги" І–ІІІ ступенів, академік Національної академії аграрних наук України, директор Національної сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України і наш стейкхолдер Віктор Вергунов отримав почесне звання «Почесний громадянин міста Києва».

За надання звання п’ятьом видатним киянам Київська міська рада прголосувала на засіданні 13 червня 2024 року.

Віктора Вергунова відзначили за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Києва, видатні досягнення у розвитку науки і зміцненні міжнародного авторитету столиці.

Колектив кафедри документознавства та інформаційної діяльності ДУІКТ висловлює слова привітання з нагоди отримання почесного статусу і бажає Віктору Вергунову здоров’я, нових наукових звершень, творчої наснаги, оптимізму і цілеспрямованості у реалізації планів та задоволення від нових здобутків на ниві бібліотечної справи та закріплення нашої співпраці з виховання нових фахівців інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю, професіоналів у сфері інформаційної діяльності та документознавства.