Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Випускники кафедри Документознавства та інформаційної діяльності на порозі нових висот

10:42, 04-01-2024

Летить життя як вирій в небі… Ще вчора завідувачка кафедри і викладачі трепетно зустрічали в стінах Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій натхненних, виважених і готових до нових звершень першокурсників, які переступили шкільний поріг і влилися в різноманіття студентського життя. А сьогодні вони вже на порозі університетських студій і готуються до нового життя та реалізації  набутих знань.

Загалом усім зрозуміло, що метою роботи сучасного інформаційного аналітика є вивчення та оцінка медіа-іміджу певних соціальних груп, явищ, людей, подій та процесів, пошук відповідей на питання про те, як вони представлені чи в засобах масової інформації, чи в іншому контенті. Саме з цією метою аналітик вибирає, класифікує та аналізує матеріали з позицій раніше визначених категорій оцінювання. А пізніше на основі кількісних та якісних показників готує звіт, який є основним результатом його професійної діяльності, містить показники його досліджень та інтерпретацію зовнішніх даних, в результаті чого підтверджує або спростовує припущення, висунуті на початку дослідження.

 

Навчаючись на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності, здобувачі вищої освіти за програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» й «Документознавство та інформаційна діяльність» першого (бакалаврського) рівня отримали від висококваліфікованих викладачів глибокі й детальні знання про системи аналітичних процесів, діловодні та PR-технології, управління системами електронного документообігу, організацію заходів із інформаційної безпеки та достовірності інформації. І все це той інтелектуальний потенціал, який забезпечать випускникам гарантоване працевлаштування, гідний заробіток та незалежне майбутнє.

Сьогодні четвертокурсники-аналітики та документознавці погодилися дати інтерв’ю про роки навчання в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій.

 

Байбакова Карина, здобувачка бакалаврського рівня групи АЗД-41:

Усім привіт! Мене звати Карина Байбакова, я майбутня випускниця Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. Зараз навчаюсь на 4 курсі за освітньою програмою «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю». Хочу коротко описати свій досвід навчання та поділитися враженнями.

Ті важкі дні вибору університету після 11 класу досі пам’ятаю як сьогодні. Та мені пощастило знайти ДУІКТ. У мене завжди було бажання вивчати щось сучасне та креативне, саме тому я обрала цей університет! Мої фахові навчальні дисципліни завжди мали щось нове, цікаве та захоплююче, ніколи не нудно було робити практичні завдання. Ми розробляли власні рекламні проєкти, бізнес-плани, писали прес-релізи, багато дискутували та вчились мислити креативно. Палітра дисциплін велика, але кожен міг знайти те, що йому до душі: документознавство, реклама та піар, аналітика, політологія чи маркетинг. І це я перерахувала ще не всі мої улюблені предмети!   

Усі викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності зацікавлені в тому, щоб навчити, передати досвід та допомогти, тому ми не боялись робити помилки, просити про допомогу. Викладачі завжди були з нами на зв’язку й багато допомагали в набутті практичних навичок, які потім нам знадобилися в подальшому при пошуку роботи. Це, до речі, може датись доволі легко, адже університет співпрацює з великою кількістю партнерів - провідних українських й міжнародних компаній, які надають можливість стажування під час навчання, а також можуть взяти до себе на роботу після закінчення навчання.

Ще на першому курсі я вступила до студентської ради. Це мені допомогло не тільки знайти нові знайомства та крутих друзів, а й вплинути на життя університету. Ми проводили волонтерські заходи, розповідали викладачам про потреби студентів, влаштовували концерти, святкування Геловіна та Нового року.

Я пишаюсь своїм університетом й дуже рада, що маю можливість здобувати освіту, досвід та навички в ДУІКТ!

 

Євхимець Денис, здобувач освіти бакалаврського рівня групи АЗД-41:

Вітаю! Я, Євхимець Денис, навчаюся за освітньою програмою «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю». Вирішив поділитися своїми враженнями про навчання в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій. Цей університет є потужним каталізатором для тих, хто хоче досягти справжніх кар’єрних вершин.

За час мого навчання змінилась ситуація в країні,змінилась назва університету, змінились і деякі викладачі, проте незмінною залишилась мета закладу: розкрити та проявити нас як майбутніх професіоналів аналітичної справи. Навчання в будь-якому виші не є легким, ДУІКТ не виняток, проте мені завжди вдавалося отримувати необхідні знання від лекторів та закріплювати їх, перетворюючи під час практичних занять на навички. Я дуже радію, що мав змогу на парах по-справжньому дискутувати зі своїми викладачами – доцентами та професорами. Отже, я розумів, що вони насправді зацікавленні в тому, щоб навчити нас тонкощів нашої спеціалізації.

Окремо хочу наголосити на зусиллях кафедри документознавства та інформаційної діяльності в пошуках місць для практики. Де б ти не був: в Україні чи закордоном, тобі обов’язково знайдуть гідну установу чи перспективний проєкт, щоб ти міг застосувати свої знання практично. Я теж провів цікаві тижні практики в Міністерстві у справах ветеранів України, де міг споглядати, як працюють справжні професіонали своєї справи.

Окрім звичайного навчання, я мав змогу брати участь в олімпіадах та соціальних проєктах студентської ради, відвідувати гуртки іноземних мов, різні толоки та навіть тематичні вечірки.

Підсумовуючи, можу із впевненістю сказати, що навчання в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій стало для мене необхідним етапом та потужною сходинкою росту як майбутнього професіонала, так і особистості в цілому. Завжди з теплом згадую Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, своїх одногрупників, більшість із яких вже стали для мене справжніми друзями, а також викладачів, які завжди готові мене підтримати та допомогти.

 

Шановні майбутні першокурсники,
ЗАПРОШУЄМО до студентської родини кафедри документознавства та інформаційної діяльності!

За детальнішою інформацією звертайтеся:
(063)505-06-28, (097)336-28-56, е-mail: vtm76@ukr.net
Тетяна Сидоренко,
завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 411

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "029 - Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" кафедри Документознавства та інформаційної діяльності та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю

Фахівець з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю є «універсальним спеціалістом», який повинен досконало володіти фундаментальними знаннями з комунікативістики, інформаційно-аналітичної діяльності, лінгвістики, психології, маркетингу, дизайну, технологій нових медіа тощо, а це неможливо без тривалої підготовки за спеціальними навчальними курсами, які будуть введені до варіативної частини освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів визначеної спеціалізації.

Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю

Фахівець з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю є «універсальним спеціалістом», який повинен досконало володіти фундаментальними знаннями з комунікативістики, інформаційно-аналітичної діяльності, лінгвістики, психології, маркетингу, дизайну, технологій нових медіа тощо, а це неможливо без тривалої підготовки за спеціальними навчальними курсами, які будуть введені до варіативної частини освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів визначеної спеціалізації.

Переглядів: 1 194