Здобуття вищої освіти в Україні поступово адаптується до міжнародних стандартів. Реформи, які проводить Міністерство освіти і науки України, вимагають плідної співпраці між вітчизняними та закордонними освітніми установами. Мета такого партнерства – обмін досвідом у сфері наукових та методичних досліджень, сучасними методами навчання, оновлення змісту навчальних дисциплін до світових стандартів, академічна мобільність студентів і викладачів.
Кафедра документознавства та інформаційної діяльності активно співпрацює з вітчизняними закладами, які навчають студентів за освітніми програмами «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» або подібними спеціальності 029, - Західноукраїнським національним університетом, Київським університетом імені Бориса Грінченка, Національним транспортним університетом, Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова, Київським національним університетом культури і мистецтв.
Кафедра організовує спільно з колегами з інших закладів науково-методичні семінари, всеукраїнські та міжнародні студентські науково-практичні конференції. Професор Наталія Титова, завкафедри професійної підготовки, документознавства та публічного управління Українського державного університету імені Михайла Драгоманова здобувачам вищої освіти бакалаврського рівня прочитала ряд лекцій у межах навчальної дисципліни «Прес-служби, моделі, функції, завдання», а доцент кафедри Олена Карпенко як гостьовий лектор виступила зі своїм авторським курсом із навчальної дисципліни «Документознавство» перед бакалаврами Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.
Цікава співпраця кафедри документознавства та інформаційної діяльності з закордонними закладами, зокрема Державним університетом з бібліотечної справи та інформаційних технологій м. Софія, що в Болгарії (State University of Library Studies and Information Technologies). Під час перегляду дисциплін, що вивчатимуть наші студенти, з якими темами будуть знайомитися, брали до уваги навчальні плани кафедри документознавства цього престижного в Європі закладу вищої освіти. Тож здобувачі вищої освіти кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій вчаться за освітніми програмами, що відповідають міжнародним стандартам, звичайно з урахуванням вимог вітчизняних роботодавців.
Однак особливістю й відмінністю освітніх програм кафедри «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», «Документознавство та інформаційна діяльність», «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» від наявних освітніх програм є їх спрямованість на підготовку фахівців, що володіють не просто сучасними знаннями, уміннями й навичками роботи в документаційно-інформаційній сфері, а й можуть активно застосовувати інформаційно-комунікаційні технології під час професійної діяльності.