Стейкхолдери - роботодавці, які зацікавлені в компетентних спеціалістах. Кафедра документознавства та інформаційної діяльності активно співпрацює з ПАТ Центром комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс». Завдяки нашим стейкхолдерам маємо програмне забезпечення сучасних систем електронного документообігу АСКОД та Oracle. Ми не просто теоретично викладаємо знання, ми готуємо фахівців із практичними навичками роботи з електронними документами.
Викладає навчальний курс «Сучасні системи електронного документообігу» молодий перспективний викладач Анна Пугіна. Вона знайомить студентів з основами електронного документообігу, правилами створення, оброблення, збереження та анулювання електронних документів; чинним законодавчим і нормативно-методичним регулюванням електронного документообігу; особливостями документообігу в державних і муніципальних органах влади, на підприємствах економіки та бізнесі.
Завдяки набутим знанням та компетентностям студенти другого курсу вже вміють створювати документи, обробляти їх у режимі group ware й передавати електронною поштою, складати маршрути руху документів і контролювати їхнє виконання, вносити документи в електронний архів, формувати звіти, моделювати потоки інформації.
У разі успішного завершення курсу «Сучасні системи електронного документообігу» здобувачі вищої освіти отримають сертифікати від наших партнерів кафедри АТ «ІнфоПлюс», що дозволить їм обійняти бажану й з гідною заробітною платнею посаду по завершенню навчання.
Відповідно до плану Школи молодого педагога на заняття з сучасних систем електронного документообігу під’єдналася завкафедри документознавства та інформаційної діяльності Тетяна Сидоренко, яка позитивно оцінила роботу студентів під час практичного заняття та участь викладача в навчально-виховному процесі.
Електронний документообіг – це реалії цивілізованого сучасного інформаційного світу; світу, де не фальсифікують документи (електронний документообіг унеможливлює цей процес), де міжнародні документно-інформаційні комунікації дозволяють оперативно обмінюватися даними. Згідно зі статистикою в Україні 94,8% - це електронні документи.
Шановні абітурієнти, здобувачі вищої освіти, усі, хто бажає навчитися створювати електронні документи, послуговуватися ними, запрошуємо на навчання за освітніми програмами
«Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю»
«Документознавство та інформаційна діяльність»
або ж пройти стажування з вивчення сучасних систем електронного документообігу.
Будемо раді співпраці!