Обговорення навчально-методичних матеріалів_Магістр

17:44, 16-02-2015

16 лютого 2015 року на кафедрі іноземних мов відбулося обговорення змісту навчання з дисципліни «Ділова іноземна мова». В ході підготовки з даної дисципліни викладачами кафедри використовується комплект підручників Business benchmark.

Business benchmark – це нова розробка в галузі ділової іноземної мови, яка дозволяє студентам отримувати необхідні теоретичні знання, практичні вміння та навички в сфері ділової іноземної мови, та забезпечує якісну підготовки до здачі міжнародних іспитів.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Фахівці з технічного захисту інформації – це унікальні спеціалісти, які поєднують теоретичні та практичні знання в областях: інформатики, архітектури комп'ютерів, систем і пристроїв інформаційної та кібернетичної безпеки, проектування та експлуатації комплексних систем захисту інформації.

В процесі навчання студенти опановують найсучасніші системи захисту інформації, багатофункціональні пошукові прилади, апаратуру спеціальних досліджень для пошуку та нейтралізації закладних пристроїв, запобігання витоку інформації через різноманітні фізичні (не тільки цифрові) канали, отримують міжнародні сертифікати.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка