Обговорення навчально-методичних матеріалів_Соціологія

17:41, 16-02-2015

16 лютого 2015 року на кафедрі іноземних мов відбулося обговорення змісту навчання з дисципліни «Іноземна мова» для бакалаврів в галузі соціології. Завдяки використанню сучасних автентичних матеріалів з газети Financial Times, сучасних підходів до навчання, таких як Case Studies, спеціальним компонентам за окремими галузями бізнесу, підручник «Market Leader» став самим популярним підручником з ділової іноземної мови для підготовки фахівців в даній галузі і забезпечує досягнення необхідного рівня володіння іноземною мовою професійного спрямування.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа