Обговорення навчально-методичних матеріалів_Соціологія

17:41, 16-02-2015

16 лютого 2015 року на кафедрі іноземних мов відбулося обговорення змісту навчання з дисципліни «Іноземна мова» для бакалаврів в галузі соціології. Завдяки використанню сучасних автентичних матеріалів з газети Financial Times, сучасних підходів до навчання, таких як Case Studies, спеціальним компонентам за окремими галузями бізнесу, підручник «Market Leader» став самим популярним підручником з ділової іноземної мови для підготовки фахівців в даній галузі і забезпечує досягнення необхідного рівня володіння іноземною мовою професійного спрямування.

Освітня програма: Комп’ютерні науки

За освітньою програмою Комп’ютерні науки, спеціальність 122 Комп’ютерні науки (англ. Computer Science, CS) готуються фахівці, що здатні виконувати функції розробника-програміста, спеціаліста по мережах, адміністратора баз даних, системного адміністратора, DevOps Engineer, спеціаліста по тестуванню програм, IT-архітектора. Вони володіють навичками алгоритмічного мислення, уявлення інформації, програмування і проектування комп’ютерних систем. Основні розділи: алгоритми і структури даних, мови програмування, архітектура комп'ютерів, операційні системи і комп'ютерні мережі, розробка програмного забезпечення, сервери і бази даних, штучний інтелект та робототехніка, комп'ютерна графіка, взаємодія людини і комп'ютера та ін.

Освітня програма: Комп’ютерні науки