Впровадження моделі Blended Learning (змішаного навчання) для вивчення англійської мови з метою підвищення ефективності навчання у вищих навчальних закладах

16:03, 06-04-2018

Введення нових освітніх стандартів, входження України в Болонський процес та інші міжнародні угоди стимулюють формування нових підходів і розробку принципово нових критеріїв якості освіти.

Blended Learning – сучасна освітня технологія, що базується на інтеграції аудиторної системи та технології електронного навчання (e-learning).

Методику змішаного навчання також можна віднести до методик навчання іноземних мов професійного спрямування, що опираються на комунікативний підхід. Методика вдало поєднує процес безпосереднього особистого спілкування у системах “викладач-студент” із взаємодією онлайн завдяки системам комп’ютерного навчання.

Соціальний проект з вивчення іноземних мов LINGVA.SKILLS є наймасовішим освітнім проектом України. Це безкоштовна українська інтернет платформа, інноваційний інструмент для швидкого опанування англійської мови, яка також має зручний “кабінет викладача” для змішаного навчання (blended learning) – поєднання навчання онлайн та аудиторних занять.

Переваги для студентів:

• доступна для навчання в будь-якому місті та в будь-який час;
  • безкоштовна та ефективна;
  • завдання виконуються онлайн;
  • цікава (з елементами гейміфікації).

Переваги для викладачів:

• система перевірить всі завдання сама – швидко та якісно;
  • програма зручна як для повторення, так і для вивчення нового матеріалу;
  • призначення завдань по темам у відповідності до програми;
  • викладач бачить результати навчання кожного студента.

Платформу Lingva.Skills розроблено так, щоб зручно доповнити будь-який курс навчання.

Кінцева мета комбінованого навчання – підвищення ефективності навчання з використананням систематичного оцінки взаємопов’язаних засобів навчання.

Для ознайомлення: https://www.lingva.ua

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси