Щотижневе мовне тестування аспірантів

17:04, 29-01-2016

29 січня 2016 року відбулося щотижневе мовне тестування у навчальних групах з числа аспірантів першого та другого року навчання, які утворені у відповідності до Наказу ректора Університету для поглибленого вивчення ними англійської мови.

Оцінено прогрес у засвоєнні навчального матеріалу за чотирма основними базовими вміннями та навичками:  говоріння, аудіювання, читання та письмо.

За результати мовного тестування проведено розбір помилок, надано відповідні пояснення та методичні рекомендації щодо покращення аспірантами рівня володіння іноземною мовою та досягнення ними необхідного рівня мовленнєвої компетенції.

Спеціалізація: Маркетинг

Освітня програма спрямована на підготовку фахівців з маркетингу з пріоритетом Інтернет-маркетингу та широким застосуванням ІТ-технологій, які здатні вирішувати проблеми розробки та реалізації ефективної стратегії маркетингу, з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі. Програма передбачає викладання навчальних дисциплін спеціалістами у сфері маркетингу та його інформаційно-аналітичного забезпечення, що суттєво поглиблює фахові компетентності майбутніх випускників.

Спеціалізація: Маркетинг

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа