Щотижневе мовне тестування у навчальних групах аспірантів

19:13, 22-01-2016

22 січня 2016 року відбулося щотижневе мовне тестування у навчальних групах з числа аспірантів першого та другого року навчання, які утворені у відповідності до Наказу ректора Університету для поглибленого вивчення ними англійської мови.

Оцінено прогрес у засвоєнні навчального матеріалу за чотирма основними базовими вміннями та навичками: з говоріння, аудіювання, читання та письма.

За результати мовного тестування проведено розбір помилок, надано відповідні пояснення та методичні рекомендації щодо покращення аспірантами рівня володіння іноземною мовою та досягнення ними необхідного рівня мовленнєвої компетенції.

Освітня програма: Комп’ютерні науки

За освітньою програмою Комп’ютерні науки, спеціальність 122 Комп’ютерні науки (англ. Computer Science, CS) готуються фахівці, що здатні виконувати функції розробника-програміста, спеціаліста по мережах, адміністратора баз даних, системного адміністратора, DevOps Engineer, спеціаліста по тестуванню програм, IT-архітектора. Вони володіють навичками алгоритмічного мислення, уявлення інформації, програмування і проектування комп’ютерних систем. Основні розділи: алгоритми і структури даних, мови програмування, архітектура комп'ютерів, операційні системи і комп'ютерні мережі, розробка програмного забезпечення, сервери і бази даних, штучний інтелект та робототехніка, комп'ютерна графіка, взаємодія людини і комп'ютера та ін.

Освітня програма: Комп’ютерні науки

за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка