MACMILLAN EDUCATION ONLINE CONFERENCE 2015

12:17, 09-11-2015

3-7 листопада кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов Інна Олександрівна Янченко приєдналася до вчителів у всьому світі з удосконалення навичок викладання англійської мови, узявши участь в Освітній онлайн-конференції від Макміллан.

19 сесій від 16-ти провідних світових експертів, принесли педагогічну наснагу і натхнення.

Як звичайно всі делегати конференції отримали сертифікати про участь.

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Спеціалізація: Програмна інженерія