Участь у семінарі

16:41, 07-10-2014

Викладачі кафедри іноземних мов Державного університету телекомунікацій Кузьмич Світлана Іванівна та Дідурик Антоніна Іванівна прийняли участь у проведенні установчого семінару, організованого представниками Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, який відбувся в Ресурсному центрі для викладачів англійської мови при Києво-Могилянській академії 30 вересня 2014 року.

Під час семінару відбулося представлення нових офіційних осіб Посольства США з питань викладання англійської мови в Україні: регіонального представника Посольства США з питань освіти Кевіна Маккея та співробітника Емілі Магазінер, а також було оголошено програму з проведення семінарів на 2014-2015 навчальний рік.

Довідка:

Регіональне управління з питань викладання англійської мови при Посольстві США підтримує викладання та вивчення англійської мови в Україні і забезпечує розвиток професійних програм в сфері мовної підготовки.

Кевін Маккей є магістром з питань викладання англійської мови, як другої іноземної та має великий досвід в організації та проведені он-лайн семінарів (вебінарів).

Емілі Магазінер є магістром з питань теоретичної та прикладної лінгвістики.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології

Поступивши на дану спеціальність Ви будете вивчати структуру мережі Інтернет, проектувати інфокомунікаційні мережі (на базі технологій транспортних мереж IP/MPLS, Gigabit Ethernet, а також широкосмугового доступу xDSL, FTTx, GPON та WiFi), розробляти програмно-конфігуровані мережі SDN з системами віртуалізації мережних функцій використовуючи сучасне обладнання від провідних виробників - Ericsson, Cisco Systems, Iskratel, Alcatel-Lucent.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології