Нарада кафедри

17:10, 28-04-2015

28 квітня 2015 року відбулася робоча нарада кафедри іноземних мов.

Основними питаннями порядку денного були:

1. Підведення підсумків роботи кафедри за минулий тиждень.

2. Обговорення змісту навчання з дисциплін «Іноземна мова», «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)» та «Ділова іноземна мова»  у відповідності до вимог Закону України «Про вищу освіту», наказів та розпоряджень Міністерства освіти і науки України.

3. Створення умов для досягнення студентами необхідного рівня іншомовної компетенції у відповідності до вимог Закону України «Про вищу освіту», наказів та розпоряджень Міністерства освіти і науки України.

4. Стан розробки навчальних посібників з дисциплін кафедри.

5. Стан розробки навчально-методичних комплексів дистанційного навчання з дисциплін кафедри для всіх форм навчання.

6. Різне.

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа