09:00, 29-05-2014

23 травня 2014 року в актовому залі Державного університету телекомунікацій проходив День відкритих дверей для абітурієнтів загальноосвітніх шкіл та ліцеїв міста Києва. Було проведено активну профорієнтаційну роботу серед ліцеїстів Військового ліцею імені Івана Богуна.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю

Фахівець з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю є «універсальним спеціалістом», який повинен досконало володіти фундаментальними знаннями з комунікативістики, інформаційно-аналітичної діяльності, лінгвістики, психології, маркетингу, дизайну, технологій нових медіа тощо, а це неможливо без тривалої підготовки за спеціальними навчальними курсами, які будуть введені до варіативної частини освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів визначеної спеціалізації.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа