INTERNATIONAL HOUSE TEACHER TRAINING DAY

15:35, 22-04-2015

18 квітня 2015 року доцент Янченко І.О. та старший викладач Кубрак І.А. взяли участь у конференції IH Teacher Training Day, яка відбулася за підтримки Міністерства освіти та науки України, а також видавництв Cambridge University Press, Oxford University Press, Pearson Longman та Macmillan.

Протягом дня, викладачі відвідали навчальні семінари, метою яких було поділитися передовим досвідом у навчанні та допомогти педагогам у їх повсякденній роботі.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа