Стрімкий розвиток технологій дозволяє використовувати штучний інтелект для покращення якості життя людей. Так, поки Google навчає ШІ діагностувати хвороби "на слух", стартап Allbionics у співпраці з IT-компанією GlobalLogic займається розробкою програмного забезпечення для біонічних протезів, які встановлюють 50-70 пацієнтам щомісяця.
Біонічні протези, створені Allbionics, використовують FSR-сенсори та електромагнітні сенсори для зчитування м'язових імпульсів, що дозволяє пацієнтам керувати ними через спеціальний застосунок, пише 24 канал. Перша ітерація моделі вже створена, триває збір даних для її вдосконалення.
Машинне навчання для фільтрації сигналів від сенсорів покращує точність роботи протезів. Сигнали різні, вони можуть бути слабкими, можуть бути дуже сильними або зашумленими. Нова модель покликана відфільтрувати їх, зазначають інженери.
Майбутнє протезування буде орієнтоване на розвиток електроніки та нових типів сенсорів, з потенційною інтеграцією у людські організми, на кшталт чипів, які імплантуються до мозку, кажуть розробники.
Нагадаємо, ДУІКТ запрошує амбіційних та закоханих у новітні технології абітурієнтів на навчання на Кафедрі штучного інтелекту. В нашому університеті вона оснащена сучасним апаратним та програмним забезпеченням, що надає можливість студенту отримати практичні вміння і навики зі спеціальності. Ми готуємо висококласних фахівців з розробки інформаційних технологій для управління інформаційними системами і процесами різного призначення.
Email: ZinchenkoOV@gmail.com
телефон: +38 (063) 350-32-63
Viber / Telegram: +38 (063) 350-32-63
Ми в Telegram: https://t.me/+ILxaFwKQG3o0YTNi