Компанія Google та індійський стартап Salcit Technologies працюють над розробкою штучного інтелекту, який зможе "почути" перші стадії захворювань. За повідомленням TechCrunch, науковці навчають базову модель штучного інтелекту на 300 мільйонах аудіозаписів, які включають кашель, чхання та важке дихання. Таким чином ШІ зможе визначити, наприклад, хворого на туберкульоз.
Salcit Technologies займається створенням штучного інтелекту для респіраторних захворювань. Компанії хочуть впровадити цю технологію в смартфони, де вона потенційно може допомогти групам населення з високим рівнем ризику в регіонах з обмеженим доступом до медичної допомоги.
Варто зазначити, що це вже не перша спроба Google оцифрувати людські органи чуття. Її венчурний підрозділ також підтримав щонайменше один стартап, який використовує штучний інтелект у спробі визначити ознаки хвороби за запахом.
Нагадуємо, що ДУІКТ запрошує амбіційних та закоханих у новітні технології абітурієнтів на навчання на Кафедрі штучного інтелекту. В нашому університеті вона оснащена сучасним апаратним та програмним забезпеченням, що надає можливість студенту отримати практичні вміння і навики зі спеціальності. Ми готуємо висококласних фахівців з розробки інформаційних технологій для управління інформаційними системами і процесами різного призначення.
Email: ZinchenkoOV@gmail.com
телефон: +38 (063) 350-32-63
Viber / Telegram: +38 (063) 350-32-63
Ми в Telegram: https://t.me/+ILxaFwKQG3o0YTNi