На кафедрі публічного управління ДУІКТ розповіли про вплив рекламно-інформаційної діяльності на успіх вступної кампанії

10:35, 04-07-2024

Усі заклади вищої освіти, конкуруючи між собою, прагнуть бути успішними і привабливими в очах потенційних студентів. Імідж будь-якого закладу формується в тому числі й шляхом рекламно-інформаційної діяльності.

Цьогоріч, враховуючи воєнні дії на території України та рівень життя громадян, вступна кампанія буде непростою. Конкуренція ЗВО зростає. І в цьому аспекті кафедра публічного управління та адміністрування ДУІКТ визначила свої пріоритети для вступної кампанії, поставивши за мету розповсюдити якомога більше інформації про Університет і зокрема кафедри серед випускників шкіл та коледжів.

У рамках вивчення кафедральної дисципліни «Лідерство та ефективна комунікація в публічному управлінні» (викладач кафедри Тетяна Ярошовець), студентами-другокурсниками були дослідженні та визначені заходи, які передбачають:

• висвітлення здобутків Університету на офіційному сайті, соціальних мережах та ЗМІ;
  • дотримання корпоративного спрямування рекламної кампанії  шляхом створення привабливих інформаційних матеріалів, рекламно-інформаційної продукції (довiдникiв для вступникiв, освiтянських видань для абiтурiєнтiв, бiгбордiв, реклами в метро, популярних молодіжних радіо, реклами у маршрутному таксi тощо);
  • проведення та участь у благодійних, просвітницьких, тематичних, наукових, культурологічних, спортивних заходах, телепрограмах тощо.
  •  проведення тематичних онлайн-презентацій та вебінарів.

Основними джерелами інформації про Університет є рекомендації студентів, які навчалися або навчаються у ЗВО, профорієнтація, проведена не лише кафедральними викладачами, а й групою активних студентів у школах та коледжах.

Використання сучасних комунікаційних технологій дозволяє зберегти оперативність і доступність інформації, що в свою чергу збільшує шанси залучити більше кандидатів.

Таким чином, добре організована рекламно-інформаційна діяльність ЗВО має вагомий вплив на підвищення зацікавленості абітурієнтів та успіх вступної кампанії.

Потужна нова команда управлінців Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій впевнено крокує уперед – до успішної вступної кампанії і нашої Перемоги!