Викладачі кафедри української мови Державного університету телекомунікацій роблять навчання і соціалізацію єдиним процесом. Вони навчають іноземного слухача підготовчого відділення розуміти, розмовляти під час навчання та вільно спілкуватись українською в транспорті, аптеці, магазині чи інших громадських закладах.
Для досягнення цієї мети навчальний процес урізноманітнюється. Окрім занять в аудиторії, проходить візуальна демонстрація вивчення лексичних тем та збагачення української лексики іноземця – це презентації, перегляд фільмів, виїзди на екскурсії.
Цього разу екскурсія взяла свій початок на станції метро "Арсенальна".
Вихід у місто на Арсенальну площу, вулиці Івана Мазепи, Московську, Грушевського, до парку Слави, музею Великої Bітчизняної Війни, Києво-Печерської лаври.
Доцент кафедри Марченко Г.В. розповіла іноземним слухачам , що існує думка, що станція "Арсенальна" на цей час є найглибшою у світі серед діючих станцій. Облицювання для станцій – білий та рожевий мармур, Підлога складена із чорного мармуру та червого граніту.
Маріїнський палац у Києві збудований у 1755 р. за проектом архітектора Б. Растреллі. Як і до реставрації, Маріїнський палац залишається Президентським палацом – церемоніальною резиденцією для проведення дипломатичних прийомів та урочистих заходів на найвищому рівні.
Маріїнський парк:
Міст закоханих – улюблене місце весільних пар, де вони прикріпляють замки, символічно закріплюючи міцність своїх почуттів. Лайфхак для романтичної прогулянки – відшукати скульптури на тему кохання, яких у затишних куточках парку досить багато. З оглядового майданчика відкривається чудовий пейзажний вид, на фоні якого вийдуть неперевершені фото.
Завершилась екскурсія біля Буди́нку Верхо́вної Ра́ди. Будинок українського парламенту використовується для проведення засідань Верховної Ради України.