Іноземні слухачі підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій, вивчаючи українську мову, часто спілкуються з завідувачами кафедр різних спеціальностей університету.
Дотримуючись вимог щодо дистанції у спілкуванні та маскового режиму, з іноземними слухачами зустрілась завідувач кафедри Інформаційних систем і технологій Сторчак К.П.
Основним напрямком спеціальності є: розробка і практичне використання інформаційних технологій з акцентом на системах Internet of things, Robotics, Cloud сервісах, Big Data.
Спеціальність 126 Інформаційні системи та технології дає можливість отримати достатній рівень знань щодо роботи із сучасними інформаційними системами
Сутність підготовки за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології полягає у наявних якісних теоретичній і практичній складовій.
Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній-партнерів. А її якість підтверджується наявними: освітньою програмою, у яку закладено вивчення лише сучасних та перспективних технологій, що відслідковується на ІТ-ринку сьогодення; викладачами, що мають вчені ступені і вчені звання, що пройшли сертифікацію в світових компаніях і являються інструкторами Академій Cisco, Huawei, MikroTik і проводять сертифікацію студентів, яка підтверджує високий рівень їх теоретичних знань.
Також, дотримуючись вимог щодо дистанції у спілкуванні та маскового режиму, з іноземними слухачами зустрілась завідувач кафедри Штучного інтелекту Зінченко О.В.
Кафедра Штучного інтелекту здійснює навчання студентів за спеціальністю 122 – Комп’ютерні науки (Освітньо-професійна програма «Штучний інтелект»).
На даний час технології штучного інтелекту використовуються практично у всіх сферах, включаючи ІТ, транспортну, медичну, фінансову, промислову і т.д., тому зростає попит на кваліфікованих фахівців, здатних вирішувати складні задачі, пов’язані зі створенням та навчанням штучних нейронних мереж, розпізнаванням мови та зображень, аналізу великого обсягу даних.
Завдяки плідним відносинам кафедри Штучного інтелекту з компаніями-партнерами «Хуавей», «CISCO», «Lifecell» студенти мають можливість вдосконалити професійні компетенції, наблизитися до світових вимог роботодавців та викликів сьогодення, бути обізнаними з інноваційними напрямками діяльності компаній.