10 листопада 2020 року у Державному університеті телекомунікацій відбувся І тур Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Організаторами конкурсу були викладачі кафедр української мови і документознавства та інформаційної діяльності університету.
Перед початком конкурсу студентам університету було проведено вступну лекцію про нашого земляка, великого українця, громадського діяча, визначного бізнесмена і щедрого мецената – Петра Яцика. Йому в житті пощастило досягти вершин, здобути перемогу над несприятливими обставинами і донести до світу, сказати зрозумілою йому мовою, хто ми такі і що маємо усі – політичні, юридичні та історичні права на власну державу - Україну.
Яцик, як людина глибоко духовна, абсолютно чесна у справах бізнесових, сповідує непорушність моральних цінностей. Великий скептик, він умів практично подивитися на людські пристрасті і переоцінити ті речі, які видавалися непорушними. Простий юнак з України виріс у Канаді до рівня видатного громадського діяча, який виразно бачить українські національні пріоритети і безкомпромісно відстоює їх і словом, і ділом.
Яцик добре знав, як в Україні нищилося все українське, тому активно підтримував масштабні українські проекти, скажімо, його кафедра в Українському інституті при Гарвардському університеті, Центр досліджень історії України при Канадському інституті українських студій в Альбертському університеті, український відділ при інституті Гаррімана у Колумбійському університеті, український лекторій у Лондонському університеті, освітньо-наукові центри в кількох інших престижних університетах Заходу.
Заснував Лігу українських меценатів, під егідою якої організував міжнародний конкурс знавців української мови. Конкурс, який тепер носить його ім’я, став масовим і залучив до вивчення нашої мови українців всього світу.
Після чого у студентському центрі залишились виключно конкурсанти, які протягом двох годин виконували конкурсну роботу.
Навчально-науковий інститут телекомунікацій:
група ТСД - 21:
група ТСД - 22:
група ТСД - 23:
група ТСД - 24:
Навчально-науковий інститут інформаційних технологій:
група ІСД-21:
група ІСД-22:
група КІД-21:
група КІД-22:
група КНД-21:
Навчально-науковий інститут менеджменту та підприємництва:
група АЗД-11: