Ще пів століття тому ми навіть уявити не могли, що наші нащадки житимуть у світі гаджетів та віртуальної реальності, але нині цифрові технології, біоінженерія й нейронауки шаленими кроками мчать планетою й новими фарбами замальовують життя молодого покоління. На думку американського футуролога Томаса Фрея, до 2030 року у світі стане менше на 2 млрд вакансій, бо професії застаріють.
Навколишній світ змінюється так швидко, що люди більше не зможуть дозволити собі п'ять років вивчати теоретичні дисципліни, а потім ще деякий час освоювати професію за рахунок роботодавця. Тому освіта, особливо для студентів вищих навчальних закладів, стає все більш предметною і орієнтованою на практику. А це означає, що акцент зміщується з теорії на реальні проєкти й стартапи. Крім цього, розвиваються форми, в яких студент може одночасно вчитися і працювати. Експерти пророкують, що в найближчі десятиліття будуть активно розвиватися такі професії:
Саме про це говорили викладачі й студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності на зустрічах з учнями випускових класів у багатьох регіонах України, зокрема доцентка Т. Сидоренко й провідний інженер А. Пугіна розповіли про інноваційний зміст навчання в місті Прилуки, студентка К. Сивоголовко агітувала до вступу в місті Бобровиця Чернігівської області, Я. Симонова в місті Славутич Київської області. Не оминули й київські школи: доценти О. Шеремета і С. Яременко провели профорієнтаційну роботу в Солом’янському районі, а студентка А. Палецька розповіла про переваги підготовки документознавців й інформаційних аналітиків у Святошинському районі.
Перевага № 1: Найнижча ціна в Україні за надання освітніх послуг документознавцям та інформаційним аналітикам в університеті з державною формою власності!!!
Перевага № 2: Високотехнічна науково-навчальна база університету, зокрема лабораторія «Віртуальний офіс» (518 ауд.) для навчання документознавців та інформаційних аналітиків.
Перевага № 3: Акцент на практичних професійних здібностях студентів - проходження практики в найпрестижніших державних установах: Національний банк України, Київська міська державна адміністрація, Національна суспільна телерадіокомпанія України, Державна служба якості освіти, Міністерство регіонального розвитку, Національне агентство України з питань державної служби та інші установи, які надають студентам можливість подальшого працевлаштування.
Перевага № 4: Увага до всебічного розвитку студентів – вивчення іноземних мов за профілем навчання з 1 до 4 курсу по 4-6 годин щотижня.
Перевага № 5: Пандемія Covid-19 не стала загрозою чи перешкодою до навчання, адже на університетській онлайн-платформі MOODL давно завантажені лекційні, практичні та семінарські заняття з усіх дисциплін.
Перевага № 6: Комфортний гуртожиток із доступом до всіх послуг для студентів з інших регіонів.
Перевага № 7: Можливість пройти військову підготовку офіцерів запасу без відриву від навчання в Національному університеті оборони України.
Перевага № 8: Безперервне дистанційне навчання в карантинні періоди (під особистим контролем ректора В. Толубка), яке майже не відрізняється від аудиторного, адже всі викладачі працюють на різноманітних онлайн-платформах у своїх аудиторіях.
ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!
ЗАПРОШУЄМО Вас щоп’ятниці чи в будь-який зручний час до Державного університету телекомунікацій на кафедру документознавства та інформаційної діяльності на екскурсію, яку для Вас проведуть наші доценти, викладачі та завідувач кафедри Світлана Михайлівна Петькун, де Ви зможете познайомитися з професорсько-викладацьким складом кафедри, побачити її матеріально-технічне забезпечення, навчально-практичну лабораторію «Віртуальний офіс», поставити будь-які запитання.