Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Спеціальність МЕНЕДЖМЕНТ – це дорога до успіху і шанс до кар’єрного росту

08:32, 25-03-2021

Світові завжди будуть потрібні досвідчені управлінці,
котрі зможуть привести суспільство звідти,
де воно знаходиться, туди, де воно хоче бути.

Роберт Фалмер

 

Мрієш відкрити власний бізнес, заснований на сильних теоретичних та практичних знаннях? Хочеш зайняти керівну посаду на підприємстві та вести свою фірму до нових вершин? А, може,  прагнеш змінити світ на краще, реалізовуючи свої цілі? Тоді , тобі точно до нас !Кафедра Менеджменту запрошує на навчання у найпрестижнішому вузі сьогодення ! Професія – це дуже важлива частина життя людини, і чим вдаліше ти зробиш вибір, тим більше досягнеш бажаного на професійному терені, тим більше відчуєш себе успішним і щасливим. Вибір професії — це одне з найважливіших і найскладніших питань, які тільки можуть зустрітися на нашому життєвому шляху. Професія — це наші можливості, успіхи, переконання, погляди і перспективи, наша професія — це наше життя. Від вибору майбутньої спеціальності залежить і все подальше життя. Робота може допомогти розкрити увесь прихований потенціал, а може, навпаки, заховати усі помітні таланти; може надихнути й почати нове життя, а може, й змусить закритися в собі; може стати улюбленою справою, а може й перетворитися на ненависну річ. Тому, дуже важливо, не помилитися у виборі професії, та зробити правильний вибір.

Студентки групи МНД -11 поділилися своїм баченням хто такий «менеджер»  та  розповіли чому обрали саме такий шлях до своєї майбутньої професії.
 

Шабаш Ірина Вікторівна (староста групи)

Я вважаю, що професію варто обирати за принципом перспективності.  Менеджер це  перспективна професія і перспектива  вимірюється  не в грошовому еквіваленті, а швидше у розумінні того, що менеджмент – це не професія, це стиль життя. Бо, щоб працювати менеджером треба постійно вдосконалюватися, розширяти горизонт своїх поглядів і думок, мати високу дієздатність. На мою думку,  найважливіша якість характеру менеджера – це лідерство.  В мене завжди  активна життєва та громадська позиція, я маю організаторські здібності,   відповідальна і не боюсь приймати важливі рішення. Саме тому я взяла на себе обов’язки старости групи. Вибір професії — це важливий крок у доросле життя. В першу чергу – це відповідальність перед близькими людьми, перед суспільством, а найголовніше перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти.
 

Палівода Діана Олександрівна (зам. старости)

Нині професія менеджера  найбільш популярна та  поширена в Україні. Особисто мене ця професія дуже зацікавила.  Я повною мірою усвідомлюю складність роботи менеджера. Тому я починаю готувати себе до майбутнього життя прямо зараз. Звичайно, високоякісні знання в сфері економічного розвитку різних країн важко отримати без допомоги спеціалістів, та успішний менеджер повинен мати не тільки знання своєї сфери, але і окремі риси характеру. Перш за все це вміння раціонально використовувати свій час. Тут було б доречно процитувати висловлення відомого управлінця Ульріха Зиверта про значення часу: "Уміння розпоряджатися часом поряд із правильним керівництвом і технікою впливу на людей виступає чинником, що визначає Ваш успіх і невдачу". Моя найголовніша якість – це чітке бачення мети, яка іншим є лише на досить туманних обрисах або не бачиться зовсім.  Сподіваюсь, що все це допоможе мені оволодіти  високою майстерністю у творчій побудові мого життя, індивідуально-особистісного життєвого проекту. Ця спеціальність – дорога до успіху і шанс до кар’єрного росту.
 

 Мудрагель Дарія Ігорівна

Тисячі  доріг ведуть нас – молодь України  у  Світ  Праці і Творчості, без яких немислиме людське життя. Всім відомий той факт, що хто швидше визначиться у своєму виборі, змолоду знайде собі справу по душі, той більше встигне зробити в житті та неодмінно  буде щасливий.  

Мені здається, що менеджер - це не просто професія. Це наче колективний образ різних професій. Менеджер працює з людьми, він виконує свою професійну діяльність, використовуючи знання, вміння, інтелект та працю інших людей. Він повинен уміти оточувати себе талановитими людьми і ефективно взаємодіяти з ними. Тому сьогодні менеджер повинен бути не просто організатором виробництва, лідером, але й економістом, психологом, педагогом, спеціалістом з етики, соціології тощо. "Хороший керівник знає для себе, що кожна людина є особистістю, яка має невід`ємне право на вільний природний вияв своєї індивідуальності. Тому нескладно зрозуміти, яку важливу роль в його освіті повинна займати підготовка з психології" - кажуть менеджери із світовим іменем.

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "073 - Менеджмент" кафедри Менеджменту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Менеджменту

Абітурієнту

Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Переглядів: 19 782