Британському письменнику, історику, публіцисту, філософу Томасу Карлейлю належить вираз: «Університет – це зібрання розумних людей навколо гарної бібліотеки». Уперше із величезним зібранням різноманітних та цікавих книжок та документів я зустрілася на роботі у мами – провідного бібліотекаря. Це окремий світ, який може розповісти багато цікавого, навчити чомусь новому. Отак я прийшла до вибору майбутнього фаху…
Зараз я навчаюся за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Уже минуло майже два навчальних роки…
Коло моїх уявлень про обраний життєвий шлях неймовірно розширилося. Ну, наприклад, з точки зору термінології документ - це засіб фіксації певним чином на спеціальному матеріалі інформації про факти, події, явища об'єктивної дійсності та розумової діяльності людини. І, як виявилося, документи використовуються у всіх сучасних галузях, а значить працювати я зможу теж практично у всіх галузях… Це і органи державного управління та місцевого самоврядування, приватні компанії, фінансові установи, бібліотеки, архіви, наука – список незлічений!
Моя спеціальність – це дуже перспективний і цікавий напрямок діяльності. Дехто з моїх знайомих каже, що я папірці буду перекладати все життя, пилюкою дихати... Вони, мабуть, уявлення не мають про електронний документообіг, який дедалі більше використовують в сучасних установах, організаціях, на різних підприємствах. А ми в університеті досконало вивчаємо системи електронної документації.
Спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» – прямий шлях працювати на розвиток міжнародних відносин, оскільки більшість країн світу здійснюють обмін електронними документами за однаковими протоколами, та і чотири роки навчання фахової іноземної точно тобі в цьому допоможуть!
Я маю всі підстави пишатися обраним фахом та Університетом, в якому навчаюся!
Приєднуйтеся:)
Марина Дубовчук, студентка групи ДЗД-21
***
Про Державний університет телекомунікацій я подумав буквально в останній момент, після ЗНО. І для мене, особливо на фоні КПІ, КНУ ім. Т. Шевченка або Могилянки, цей ДУТ здавався просто «третьою ногою». Коли до нас у школу приходили з профорієнтацією і рекламували його, мені було відверто байдуже.
Але минув час, настало літо, і настав час думати про те, куди вступати. І тут я згадав про ДУТ. Подивився інформацію в інтернеті, подивився фото і зрозумів, що це саме те, що мені потрібно!
І я вважаю, що не помилився.
Адже за 2 роки моя думка, що цей універ вартий витраченого часу, тільки зміцнилася - я отримав набагато більше гарних вражень, ніж спочатку припускав.
Людям, які планують здобувати вищу освіту і бажають робити це на території України, я сміливо, без докорів сумління, можу порекомендувати ДУТ.
Адже цей університет дає студентам низку переваг:
Так що на Вашому місці я б відразу після ЗНО ніс документи в приймальну комісію Державного університету телекомунікацій. Ви не пошкодуєте про свій вибір!!!
Тимур Савенков, студент групи АЗД-21