Майбутнє наближається до нас набагато швидше, ніж ми очікуємо. Швидкий процес глобалізації суспільства робить інформацію ключовим об’єктом у житті людини, а професії, пов’язані з інформаційними технологіями, актуальними, затребуваними та високооплачуваними на сучасному ринку праці.
Про важливість правовідносин з інформацією у всіх сферах життєдіяльності людини, держави та суспільства свідчить вміння працювати з нею, зокрема створювати чи одержувати, обробляти, зберігати, використовувати та поширювати.
Саме такі вміння й практичні навички отримують студенти Державного університету телекомунікацій на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності, де готують висококваліфікованих бакалаврів за спеціалізаціями: «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», «Документознавство та інформаційна діяльність» та магістрів за інноваційною освітньо-професійною програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю».
Інноваційний зміст навчання, розроблений і впроваджений у Державному університеті телекомунікацій ректором генералом-полковником Володимиром Толубком, підтверджується й останніми подіями в нашій державі.
Президент України Володимир Зеленський 3 червня 2020 року, обговорюючи питання розвитку вищої освіти в країні, зазначав, що не може бути успішною країна, яка пропонує студентам та науковцям «тільки стілець, аркуш паперу і ручку. Це треба змінювати».
Тому на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності приділяють велику увагу поглибленій практичній підготовці.
Рухаючись у ногу з часом, Державний університет телекомунікацій надає професійну підготовку студентам кафедри документознавства та інформаційної діяльності вже з 1-го курсу, а не з 3-го, як в інших університетах, що дає можливість студентам зазначених спеціалізацій всебічно і ґрунтовно опановувати фахові дисципліни.
Більше 50% занять навчального процесу студентів указаних спеціалізацій складають практичні заняття. Таке відсоткове співвідношення зумовлене нагальною вимогою до сучасних фахівців уміти застосовувати теоретичні знання на практиці.
За роки навчання в Державному університеті телекомунікацій студенти-документознавці проходять різні види практики: навчальну, виробничу та переддипломну, адже практика - це реальна можливість набуття та закріплення професійних навичок, спроможність прийняття самостійних рішень у реальних виробничих умовах. Практика проводиться на базі організацій, установ і підприємств, що відповідають вимогам обраного фаху.
Студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності на практиці в Солом’янській районній державній адміністрації в м.Києві.
Кафедра документознавства та інформаційної діяльності забезпечує своїх студентів місцем проходження практики в багатьох державних установах Києва: Національному банку України, Національному агентстві України з питань державної служби, Солом’янській районній державній адміністрації в м. Києві, Київській міській адміністрації, Центральному державному архіві вищих органів влади та управління України та інших.
Упродовж багатьох років кафедра документознавства та інформаційної діяльності співпрацює з компаніями-партнерами, які є потенційними роботодавцями для наших студентів: Національний банк України, OTP BANK Ukraine, ПАТ «Альфа-Банк», Vodafone, StarLight Digital Sales, КМДА та інші.
Студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності в Кабінеті Міністрів України.
Фахівці з документознавства та інформаційної діяльності, інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю заповнюють відчутну прогалину в державних та бізнесових структурах нашої держави, що відкриває ресурси для подальшого вдосконалення і розвитку нових економічних відносин, поліпшення рівня управління виробництвом.
ЗАПРОШУЄМО Вас у будь-який зручний час до Державного університету телекомунікацій на кафедру документознавства та інформаційної діяльності на екскурсію, яку для Вас проведуть наші доценти, викладачі та завідувач кафедри Світлана Михайлівна Петькун, де Ви зможете познайомитися з професорсько-викладацьким складом кафедри, побачити її матеріально-технічне забезпечення, навчально-практичну лабораторію «Віртуальний офіс», гуртожиток, поставити ті запитання, які Вас цікавлять.
Професії документознавця та інформаційного аналітика – це успішне майбутнє ділових людей, перспективна галузь професійної діяльності ХХІ століття!
ЧЕКАЄМО ВАС!!!
Студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності в Будинку Уряду України.