Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності запрошує на навчання

18:54, 29-05-2020

Шановні випускники одинадцятих класів, коледжів, бакалаври вищих навчальних закладів!

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій запрошує Вас на навчання за сучасними й затребуваними на ринку праці освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», «Документознавство та інформаційна діяльність» для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»; освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр».

Арсенал освітніх послуг у світі дуже різноманітний. Що бере до уваги абітурієнт, обираючи спеціальність, на якій буде навчатися?

  1. Власні уподобання й здібності. Частина орієнтується на свої фізико-математичні нахили, інша – обирає спеціальність, де треба аналітичне мислення, уміння швидко й оперативно опрацьовувати нову інформацію.
  2. Поради рідних, друзів, учителів, пости в соцмережах. Саме найближче оточення, відгуки в Інтернеті формують думку про заклад вищої освіти, якість професійної підготовки за конкретною освітньою програмою.
  3. Можливість майбутнього працевлаштування за фахом. Це дуже важливо. Закінчилася ера, коли вивчився, поклав диплом до шухляди й згадав про нього, хіба що як хвастався перед своїми дітьми: «Ви що, думаєте, Я таке?.. Ні, Я завжди був кимось!».
  4. Моніторинг цінової політики на подібну спеціальність у закладах вищої освіти. Ніколи не треба переплачувати більше за послугу! Ці кошти можна спрямувати на самоосвіту й саморозвиток. Бренд закладу – це далеко не показник знань та умінь майбутнього фахівця. Міжнародна статистика свідчить, що добротну освіту людина може здобути тільки в установі, де є для цього потужна матеріально-технічна база, толковий, креативний, високонауковий професорсько-викладацький колектив. Де є зацікавленість у студентові, його бажаннях, прагненні підтримати вихованця.
  5. Інфраструктура, де розміщений заклад вищої освіти: транспортна розв’язка, студентський гуртожиток.

Про нас. Державний університет телекомунікацій – один із найпрестижніших вищих освітніх закладів столиці. Його вже багато років очолює генерал-полковник Володимир Толубко. Людина зі світлими думками й холодною головою, великим досвідом організації діяльності освітніх ВНЗ, стратегією й власним баченням розвитку вишу в сучасних реаліях життя.

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності заснована у 2013р. За ці сім років було пройдено великий, важкий, але цікавий шлях становлення. Створена потужна матеріально-технічна база, якій немає аналогів в жодному виші України. Це навчально-наукова лабораторія «Віртуальний офіс», де наші студенти здобувають практичні вміння та навики з електронного урядування та електронного документообігу. За успішного завершення навчання вихованцям видають сертифікати Центру комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс» та Компанії «НетКом Текнолоджи». Це той документ, який треба представити під час працевлаштування на високооплачувану посаду.

 

Професорсько-викладацький склад. Станом на сьогодні на кафедрі працює два професори й десять доцентів. За кожним викладачем закріплені певні дисципліни, які він викладає не один рік, має власні посібники й статті за змістом своїх навчальних курсів; бере участь у науково-практичних конференціях, частина викладачів має свідоцтва про підтвердження знання іноземної мови на рівні В2.

За якими освітніми програмами навчають? У межах спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» виділяють кілька освітніх спеціалізацій. Кафедра документознавства та інформаційної діяльності навчає за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» і «Документознавство та інформаційна діяльність» першого (бакалаврського) рівня. Студенти під час навчання вивчають кілька потужних блоків  інформаційно-аналітична діяльність, електронний документообіг, документаційне забезпечення установи, журналістського спрямування (зв’язки з громадськістю, копірайтинг, спічрайтинг, іміджологія). На відміну від інших закладів, тільки в нас до навчального процесу, окрім викладачів, активно залучають фахівців-практиків, які сприяють формуванню необхідних професійних навичок. Тому студент уже з першого курсу усвідомлює, що він буде робити в майбутньому і як він це робитиме.

Із другого курсу у студентів починаються навчальні, виробничі, переддипломні практики. Кафедра документознавства та інформаційної діяльності забезпечує своїх студентів місцем проходження практики в найсолідніших установах Києва: Національному банку України, Київській міській адміністрації, Центральному державному архіві вищих органів влади та управління України.

Наші студенти вивчають протягом перших двох років бізнес-англійську мову, а в наступні роки частину дисциплін викладають англійською мовою.

Випускники коледжів вступають відразу на третій курс!

Є заочна форма навчання.

У цьому році ми здійснюємо свій перший набір до магістратури за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», де вагому роль буде відведено науково-дослідній роботі з інформаційними потоками. Визначено коло цікавих магістерських тем, укладено договори з установами, на базі яких магістри проводитимуть свій аналіз, упроваджуватимуть результати своїх досліджень. Це буде не просто навчання, а цікавий науково-творчий процес співпраці магістра з науковим керівником та фахівцем-практиком.

Шановні відвідувачі сайту, абітурієнти та їх рідні!

Із першого червня запрошуємо Вас у будь-який зручний час на екскурсію в Державний університет телекомунікацій на кафедру документознавства та інформаційної діяльності. Ви зможете познайомитися з викладачами, побачити матеріально-технічне забезпечення кафедри, поставити ті запитання, які Вас цікавлять.

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "029 - Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" кафедри Документознавства та інформаційної діяльності та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Документознавство та інформаційна діяльність

Бакалавр з цього фаху підготовлений до роботи в інформаційних, аналітичних, архівних, адміністративних, кадрових підрозділах і службах, службах діловодства підприємств, організацій, установ, фірм різного профілю та форм власності, а також в органах державного управління усіх рівнів. Бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності за умов набуття відповідних знань і практичних вмінь може адаптуватись до таких суміжних напрямів діяльності, як маркетингова, рекламна, зв’язки з громадськістю, обліково-контрольна та ін.

Спеціалізація: Документознавство та інформаційна діяльність

Бакалавр з цього фаху підготовлений до роботи в інформаційних, аналітичних, архівних, адміністративних, кадрових підрозділах і службах, службах діловодства підприємств, організацій, установ, фірм різного профілю та форм власності, а також в органах державного управління усіх рівнів. Бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності за умов набуття відповідних знань і практичних вмінь може адаптуватись до таких суміжних напрямів діяльності, як маркетингова, рекламна, зв’язки з громадськістю, обліково-контрольна та ін.

Переглядів: 6 175