Ми з великою повагою ставимося до свідомого вибору юнаків щодо необхідності служби у Збройних Силах України та призиву на строкову військову службу восени 2020 року після труднощів з весняним призивом внаслідок карантину.
Вступ до магістратури Державного університету телекомунікацій за спеціальністю 172 ,,Телекомунікації та радіотехніка,, дійсно, може затримати Вас у цивільному житті, але не перешкодить Вам реалізувати свої амбіції щодо оволодіння престижною військово-обліковою спеціальністю — адже оволодіти сучасним озброєнням значно легше підготовленим воякам.
Для усіх інших навчання в магістратурі суттєво підвищує шанси престижного працевлажтування у галузі телекомунікацій та сфері ІТ.
Крім того, останнім часом дедалі менше уваги роботодавці приділяють наявності диплома про вищу освіту і все більше – компетенціям, вмінням, та практичному досвіду людини. В Університет прикладних наук Дюссельдорфа провели дослідження: вивчили 120 вакансій і опитали HR-ів 30-ти німецьких і міжнародних концернів. Виявилося, що роботодавці мають досить розпливчасті уявлення про різницю між бакалаврами і магістрами, дев’ять з десяти фірм їх просто прирівнюють, а дві третини респондентів заявили, що можливості кар’єрного росту для обох ступенів однакові. Зійшлися в одному: головне – практичний досвід.
Тому останнім часом набула поширення думка про «марність» навчання в магістратурі: якщо представлятися в майбутньому з приставкою «доктор» – не твоя мрія, навіщо витрачати час на пари, який можна було б використати на практику?
Але сподівання окремих студентів про зниження на пострадянському просторі престижності навчання в магістратурі виявилися марними. Адже, враховуючи реалії нашого життя, для роботодавців на теренах України людина зі ступенем магістра – це не лише працівник, який потенційно має більше знань, а ще й людина, яка присвятила достатньо свого часу власній освіті і розвитку. Вона готова вкладати сили й отримувати результат, а це вже дуже цінується.
Тому наведемо лише декілька аргументів, навіщо вступати до магістратури:
Нажаль, всі ці переваги краще усвідомлюють випускники інших ВНЗ, які (здебільшого відчувши, що вони будуть якщо не позбавлені, то суттєво обмежені в реалізації можливості навчання в магістратурі «рідного» вишу) вже намагаються заздалегідь уточнювати порядок вступу до магістратури за освітньо-професійною програмою «Телекомунікаційні системи та мережі». Наші ж студенти звикли, що цікавитися вступом до магістратури треба починати лише після отримання диплому бакалавра.
За більш детальною інформацією можна перейти та дізнатися за посиланням.