Коли ми щось купуємо, то намагаємося знайти якомога більше відгуків про товар від тих людей, хто вже їм користувався. Вибір спеціальності та навчального закладу не є виключенням – майбутні абітурієнти та їх батьки хочуть отримати інформацію безпосередньо з перших рук. А хто, як не студенти, краще за все зможуть розказати про нюанси та переваги навчання. Ми ж, в свою чергу, прислухаємося до думки студентів та намагаємося зробити процес навчання таким, щоб студент отримав саме ті знання та вміння, які стануть йому в нагоді при працевлаштуванні.
Протягом тижня ми проводили онлайн-опитування серед студентів спеціальності Системний аналіз. В опитуванні прийняли участь студенти всіх курсів та форм навчання (денна, заочна). Студентам було запропоновано оцінити, наскільки їм подобається навчатися на спеціальності Системний аналіз в Державному університеті телекомунікацій, визначити актуальність навчального матеріалу, а також вони могли надати свої пропозиції щодо змін у викладанні дисциплін та навчального процесу в цілому.
Перш за все, слід зазначити, що в цілому більшості студентів подобається навчання на спеціальності Системний аналіз в Державному університеті телекомунікацій.
За даними рейтингу закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку в галузі ІТ, в 2019 році середні оцінки по Україні щодо задоволеності студентів організацією навчального процесу та орієнтованості на інтереси студентів, готовності допомогти в складних ситуаціях, складали всього 5,5 та 5,8 відповідно, а середній рівень задоволеності процесом навчання на спеціальності Системний аналіз в ДУТ складає 7,45 за 10-бальною шкалою.
76% студентів зазначили актуальність матеріалу, який викладається на спеціальності Системний аналіз в дисциплінах професійної орієнтації. Переважна більшість вважає, що наданий викладачами матеріал може знадобитися в майбутній роботі і це саме те, що потрібно сучасному системному аналітику, який працює в ІТ сфері.
86% студентів на питання, чи вистачає їм того матеріалу, що надають для навчання викладачі, дали ствердну відповідь. При цьому, більша частина зазначила, що для виконання лабораторних та практичних робіт їм цілком достатньо лише того матеріалу, який надають їм викладачі. Це досягається за рахунок постійного оновлення навчально-методичних матеріалів, широкого застосування засобів дистанційного навчання та інтерактивного спілкування викладачів і студентів.
Більше половини студентів спеціальності Системний аналіз успішно суміщають навчання та роботу. При цьому, 6% працюють на посадах, що відповідають одній із ролей системного аналітика, 32% обіймають посади на підприємствах ІТ-сфери.
61% студентів на питання, чи планують вони після закінчення університету працювати в сфері ІТ, в тому числі на посадах системного аналітика, відповіли позитивно.
Відчуйте переваги навчання в Державному університеті телекомунікацій!
Вступайте на спеціальність Системний аналіз!