Вступ 2024: Спеціальність 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа: чому варто обрати ці освітні програми

09:23, 24-07-2024

029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа – спеціальність, яка у вступників та їх рідних часто асоціюється з бібліотекою та роботою секретарки-друкарки. Насправді, це радянський стереотип, адже наші випускники обіймають керівні посади всюди, де необхідно грамотно організувати роботу з документами та інформацією.

По завершенню навчання за цією спеціальністю випускники працюють в таких структурах:

• органи державної та виконавчої влади;
  • органи місцевого самоврядування;
  • поліція та служба безпеки України;
  • засоби масової комунікації;
  • установи підпорядковані Міністерству оборони України;
  • відділи документаційного забезпечення дипломатичних відомств;
  • науково-дослідні та науково-освітні установи;
  • банки і бізнес-структури;
  • відділи (організації) електронного постачання документів;
  • сфера консалтингових послуг і аутсорсингу.

Гордість кафедри та найкращий показник ефективної діяльності викладацького колективу – це її випускники.

Новікова Наталія працює в Департаменті патрульної поліції м. Києва, обіймає посаду керівника документаційного підрозділу, навчалася за освітньою програмою «Документознавство та інформаційна діяльність».

Бенедищук Анастасія працює в Міністерстві юстиції України, обіймає посаду головного спеціаліста відділу організації добору персоналу, навчалася за освітньою програмою «Документознавство та інформаційна діяльність».

Плюта Анастасія працює в Київський міській державній адміністрації, обіймає посаду прес-секретаря департаменту суспільних комунікацій, навчалася за освітньою програмою «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю».

Білан Яна працює в Боярській міській раді, обіймає посаду керівника сектору організаційної роботи виконавчого комітету, навчалася за освітньою програмою «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю».

У Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій навчають у межах спеціальності 029 за двома унікальними освітніми програмами освітнього ступеня БАКАЛАВР:

• «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю»,
  • «Документознавство та інформаційна діяльність».

По закінченню навчання за цими програмами наші випускники працюють не лише в межах України, а й на міжнародному рівні, чому сприяють набуті знання та навички.

Освітні програми постійно оновлюються, зважаючи на вимоги світового ринку праці, що сприяє затребуваності саме наших випускників.

Перелік основних дисциплін, які будуть вивчати студенти з вересня 2024 року:

інформаційно-технологічні дисципліни:

• Цифрові технології в інформаційній діяльності;
  • Електронний документообіг та електронне урядування;
  • Web-дизайн та web-проєктування;
  • Цифрова галузева журналістика

інформаційно-аналітичні дисципліни:

• Інформаційно-аналітична діяльність;
  • PR аналітика  в інформаційно-комунікаційній діяльності;
  • Інформаційний маркетинг.

соціально-комунікаційні дисципліни:

• Теорія і практика рекламної та PR-діяльності;
  • Маніпулятивні інформаційні технології у фаховій діяльності;
  • Business Communications;
  • Англійська мова за професійним спрямуванням.

Навчання можливе за державним замовленням та контрактом.

Вартість навчання за РІК – 19 900 грн;

Вартість навчання за СЕМЕСТР – 9 950 грн.

Запрошуємо випускників шкіл та коледжів на навчання за оновленими освітніми програмами, які допоможуть Вам досягти кар’єрного розвитку та успішного життя:

«Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю»,

«Документознавство та інформаційна діяльність»

За детальнішою інформацією звертайтеся:

(063)505-06-28; (097)336-28-56 – завкафедри Тетяна Сидоренко

e-mail: vtm76@ukr.net

Приєднуйтеся до нашої дружньої команди: з 029 ми змінимо світ, щасливе життя – наш успішний політ!

#ДУІКТ #вступ2024 #інформаційнааналітика #вступДУІКТ #умовивступу #перевагинавчання