Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Ви захоплюєтесь комп’ютерними іграми? Ваше хобі ми перетворимо на професію!

19:44, 01-04-2018

Ви захоплений комп’ютерними іграми? Це прекрасно!

Відеоігри, усупереч поширеній думці багатьох, розвивають логічне і абстрактне мислення, сприйняття, моторику, уяву, пам’ять і самостійність. А що, якщо не тільки грати, але і створювати власні ігри? Хіба, граючи в нову гру Ви не фантазували… не погоджувались з автором сюжету, не придумували власний?

Ігри на комп'ютері здатні наблизити Вас до сучасних IT-технологій і програмування. Хочете, перетворитися зі споживача технологій на їх творця? Тоді Вам до нас – на кафедру Інженерії програмного забезпечення!

Ми можемо перетворити Ваше хобі у професію з майбутнім. Заробітна плата у розробника комп’ютерних ігор в Києві від 12800 грн до 48200 грн.

Ви запитаєте: а що для цього потрібно?

Від Вас любов грати в ігри, мотивація мати фах, який дасть можливість гарно заробляти та буде приносити задоволення. Уявіть, Ви зможете грати у гру, яку розробили власноруч!

А ми, колектив кафедри Інженерії програмного забезпечення, Вам в цьому допоможемо.

Наші студенти вивчають дисципліни, які дозволяють отримувати знання, уміння та навички з:

  • Вимог: виявлення, аналіз, специфікація, перевірка вимог.
  • Проектування: процес визначення архітектури, складу компонентів, інтерфейсів та інших характеристик до системи.
  • Конструювання: кодування, модульне та інтеграційне тестування, відлагодження.
  • Тестування: перевірка поведінки системи на відповідність до специфікації, пошук дефектів.
  • Супроводу програмного забезпечення: поліпшення, оптимізація системи та процесів роботи з нею після вводу до експлуатації.
  • Конфігураційного керування: систематизація змін до системи, що роблять розробники в процесі розробки та супроводу. Попередження небажаних та непередбачених ефектів.
  • Менеджменту: застосування методів та практик менеджменту для керування учасниками процесу розробки ПЗ.
  • Циклу розробки ПЗ: визначення, реалізація, оцінювання, вимірювання, керування та покращення циклу розробки ПЗ як такого.
  • Якості програмного забезпечення: відповідність програмного продукту вимогам.
  • Мов програмування та web-розробки: С++, С#, Java, Python, R, JavaScript, HTML, CSS.
  • Технологій програмування: Agile та Scrum
  • Мов програмування для роботи з базами даних:SQL, MySQL

Кафедра забезпечує посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять на тиждень, на 3-4-5 курсах – по всіх дисциплінах, які викладаються кафедрою 20% занять проводиться англійською мовою. Це забезпечить можливість нашому студенту вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2. А знання англійської мови для програміста, це можливість реалізувати себе в світі!

Навчальна дисципліна «Розробка ігор» вивчається нашими студентами на 4 курсі і дає можливість підсумувати та використати отримані знання на практиці. Крім того з першого курсу для наших студентів існує гурток «Розробка ігор», де студенти знайомляться з можливостями створювати ігри за допомогою конструкторів.

А досвід наших студентів підтверджує, що все можливо!

Так студент ПД-31 Чичкань Артем Іванович створює власні ігри, пропонує цікаві алгоритми, розробляє сценарії  та розміщує готовий продукт в Google Play.

Ігри розроблені на Unity — міжплатформеному середовищі розробки комп'ютерних ігор. Unity дозволяє створювати додатки, що працюють під більш ніж 20 різними операційними системами, що включають персональні комп'ютери, ігрові консолі, мобільні пристрої, інтернет-додатки та інші. Випуск Unity відбувся в 2005 році і з того часу йде постійний розвиток.

Основними перевагами Unity є наявність візуального середовища розробки, міжплатформеної підтримки і модульної системи компонентів. До недоліків відносять появу складнощів при роботі з багатокомпонентними схемами і труднощі при підключенні зовнішніх бібліотек.

На Unity написані сотні ігор, додатків та симуляцій, які охоплюють безліч платформ і жанрів. При цьому Unity використовується як видатними розробниками, так незалежними студіями.

Написано Unity на: C, C++ (Runtime), C#, JavaScript (or UnityScript), Boo (Unity API)

Операційні системи: Microsoft Windows, macOS, Linux, Xbox One, Wii, Wii U, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita, iOS, Android, WebGL, Tizen, Facebook, TvOS і Nintendo Switch

Мова інтерфейсу: англійська

Хочеш бути успішним розробником компютерних ігор, приходь навчатись за спеціальністю Інженерія програмного забезпечення!

Телефон для довідок: 249-25-96

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Інженерії програмного забезпечення

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Переглядів: 16 037