На сьогодні ми живемо в епоху реформ та кардинальних змін, які переживає наша країна та всі сфери нашого життя. Найбільш це стосується освіти, оскільки розвиток диктує нові вимоги до випускника ВУЗу. Щоб стати дійсно конкурентоздатним на ринку праці необхідно постійно знаходитися на гребні хвилі змін. Щоб забезпечити надійну підтримку Вам – нашим студентам, як майбутнім успішним спеціалістам ми – ваші викладачі готуємо підґрунтя і оцінюємо рівень змін, які Вам необхідно враховувати.
Для цього представники ДУТ в складі завідувача аспірантури Гаврилка Є.В., завідувача кафедри вищої математики Барабаша О.В. та доцента кафедри інженерії програмного забезпечення, вченого секретаря спеціалізованої вченої ради Жебки В.В. взяла участь у Всеукраїнській науково-практична конференція «Підготовка докторів філософії (PhD) в умовах реформування вищої освіти». Її учасниками стали близько 400 українських науковців та освітян – проректори з наукової роботи вищих навчальних закладів, завідувачі відділами аспірантури і докторантури, начальники науково-дослідних частин, голови і вчені секретарі спеціалізованих вчених рад, аспіранти, докторанти, представники рад молодих учених, наукові, науково-педагогічні працівники, а також офіційні представники Міністерства освіти і науки України, які займаються питаннями реформування галузі.
Головною метою цього широкомасштабного заходу було обговорення проблем і перспектив впровадження в Україні від 2016 року нової системи підготовки докторів філософії (PhD) на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти, а також внесення пропозицій та рекомендацій, спрямованих на вдосконалення діючої нормативно-правової бази, організаційних, методичних та інституційних засад діяльності аспірантури, порядку присудження наукових ступенів, підготовки та атестації кадрів вищої кваліфікації.
В ході конференції було визначено шляхи забезпечення необхідного рівня знань та вмінь у студентів починаючи з першого курсу навчання у вищій школі з метою формування не лише науковця, а й успішного спеціаліста.
На сьогодні головне питання, яке підіймається студентами нашої країни є питання академічної доброчесності.
Українські студенти вищих навчальних закладів виступають за розробку «Кодексу честі», який буде забезпечувати дотримання академічної доброчесності та допоможе в ліквідації плагіату.
Шановні студенти! Звертаємо Вашу увагу, що за плагіат (тобто списування) будуть жорсткі санкцію, до виключення з лав студентів.
Тому працюйте самостійно, здобувайте знання, чесно підтверджуйте їх сертифікатами, науковими степенями, а ми будемо пишатись своїми розумними студентами!!!