Шановні абітурієнти кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій пропонує Вам обрати наступні спеціалізації спеціальності 172 Електронні комунікації та радіотехніка:
Перелік конкурсних предметів для вступу до університету:
В сучасному світі мобільні телекомунікації розвиваються настільки інтенсивно, що зміни в них відбуваються дуже стрімко. Людство переходить на новий мобільний рівень спілкування і передачі інформації, а це означає, що попереду у безпроводових і IT-технологій безліч змін.
Затребуваність таких інноваційних радіотехнологій і рішень в сучасному суспільстві та їх активний розвиток породжують попит на кваліфікованих фахівців. ІКT-сфера, приміром, дуже приваблива для інвесторів, тому в ній активно розвивається бізнес та з'являються нові компанії. А це означає, що робочих місць стає все більше. Статистика показує, що популярністю серед роботодавців користується чи не кожна професія в області бездротових технологій надання мобільних мультимедійних сервісів, але є й такі, які мають очевидну перевагу. Потрібні висококваліфіковані фахівці в компаніях стільникового зв'язку, телебачення, інтернету, в службах технічної підтримки, в довідкових службах. Завдяки стрімкому розвитку інтернету дуже актуальними є інженерно-технічні працівники, діяльність яких пов'язана з ним. Деяким організаціям не обійтися і без інженерів та техніків мобільних телекомунікацій. Більш детально про професії в даній галузі можна ознайомитися зі статті, яка розміщена на сайті університету під назвою: Які професії з новітніх технологій мобільних мультимедійних сервісів потрібні ринку праці?
Test Automation Engineer
System Integration Engineer
Radio Network Optimization Engineer
Якість підготовки професійних кадрів в області безпроводових телекомунікацій багато в чому визначає майбутнє технологій. А це говорить про велику значущість освіти в цьому напрямку. Фахівців у сфері безпроводових технологій випускають як університети, так і коледжі. Вони пропонують безліч напрямів підготовки, спеціальностей і профілів.
Кафедра МВТ здійснює підготовку фахівців з радіотехнологій надання мобільних медіа-послуг для операторів стільникового зв’язку «Vodafone», «Київстар Дж.Ес.Ем.», «Астеліт», провайдерів Інтернет послуг, Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення, відділів радіомоніторингу операторів бездротового зв’язку, ТОВ «Інноваційні технології».
Інноваційні технології в навчальному процесі на кафедрі МВТ. З метою якісного поліпшення рівня підготовки та підвищення кваліфікації фахівців для сфери інформаційно-комунікаційних технологій за напрямом «Радіотехніка» створений «Центр високих інфокомунікаційних технологій», який являється найсучаснішим в нашій країні. Його створено за сприяння провідних вітчизняних та зарубіжних компаній – ZTE, Ericsson, «Київстар Дж. Ес.Ем.», «Vodafone», «Квант-Ефір» та ін. Його основу складають мобільні комплекси 4 та 5 покоління, апаратно-програмні комплекси по обробці, формуванні та передачі сигналів цифрового телебачення.
Під час навчання відповідно до навчальних програм передбачається для студентів:
Випускник напряму буде знати і уміти професійно працювати з такими радіотехнологіями надання мобільних медіа-послуг:
Починати робити внесок у розвиток безпроводових технологій студент університету може ще під час навчання: тут існує безліч напрямків для наукової діяльності. Наприклад, студенти університету в науковому студентському кружку на базі власного Центру високих інфокомунікаційних технологій на кафедрі МВТ вивчають:
Всі ці напрямки багато в чому визначають, чи буде сучасне суспільство розвиватися далі, чи з'являться у нього нові засоби зв'язку, і чи стануть вони доступними для більшої, ніж зараз, кількості людей. Тому студенти, які займаються наукою в області безпроводових технологій, як і самоосвіта в цій сфері, особливо цінні в наші дні.
Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 136
тел. (044) 249-25-04