Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   
Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності

Запрошуємо на навчання

Загальна інформація
Інноваційний зміст навчання
Навчальні дисципліни
Дистанційне навчання
Викладацький склад
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота зі студентами
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Матеріальна база
Конференції та семінари
Методичні рекомендації
Практика
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітніх програм
Отримати консультацію
Відгуки студентів та випускників
Відгуки роботодавців
Партнери кафедри
Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників
Академічна доброчесність

Запрошуємо на навчання

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "029 - Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" кафедри Документознавства та інформаційної діяльності та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Обирайте 
"Документознавство та інформаційна діяльність"
та "Iнформаційна аналітика та зв'язки з громадськістю"

 

Хто володіє інформацією, той володіє світом
Вінстон Черчилль

 

Шановні абітурієнти!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності здійснює сучасну практичну підготовку фахівців за двома найперспективнішими напрямами в гуманітарній галузі – «Документознавство та інформаційна діяльність» й «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю». Cьогоднішні виклики, які з’являються з розвитком бізнес-сфери, актуалізують необхідність підготовки висококваліфікованих спеціалістів, здатних організувати й ефективно управляти підприємством будь-якого рівня.

Після завершення навчання присвоюється кваліфікація:

Фахівці, які отримали кваліфікацію із зазначених спеціалізацій, мають можливість на заміщення широкого спектру різнопланових посад в аналітичному та управлінському сегменті як державних установ, так і приватних фірм. Тут варто звернути увагу на інформаційно-аналітичні служби, архівні, адміністративні та кадрові підрозділи, службу діловодства, PR-агентства або відділи, усі види ЗМІ, прес-служби.

Із метою зацікавлення студентів процесом навчання, підвищення рівня засвоєння знань до занять долучаються професіонали-практики з установ Києва.

Із 2017 року для підвищення кваліфікаційного рівня майбутніх спеціалістів ряд фахових дисциплін викладають іноземною мовою – «Спічрайтинг та копірайтинг», «Інформаційний аналіз та консалтинг», «Організація та управління діяльністю інформаційних установ».

Вагому роль у підготовці документознавців, аналітиків, спеціалістів зі зв’язків з громадськістю відіграє спільна науково-дослідна робота студентів і викладачів. Наші вихованці активно друкують результати своїх наукових досліджень у виданнях Університету та інших ВНЗ України й зарубіжжя; беруть участь у студентських науково-практичних конференціях.

Велику увагу на кафедрі приділено студентському самоврядуванню: студенти - активні учасники культурно-виховних університетських заходів, представники студради; налагоджена співпраця між кураторами груп та старостами. Студенти-документознавці та аналітики заснували видання газети «Students_life», де друкує свої творчі та журналістські здобутки українською та англійською мовами вся університетська креативна молодь.

При кафедрі документознавства та інформаційної діяльності функціонують: студії соціальних комунікацій; студентський науковий гурток «Філософія і молодість», Школа молодіжного лідерства;

Увесь процес навчання спрямований на формування цілого спектру професійно орієнтованих компетенцій і навичок, які суттєво підвищують конкурентоздатність випускників на сучасному ринку праці, а саме:

  • організація та управління процесами інформаційно-аналітичної роботи засобами комп’ютерних технологій та сервісів Інтернету;
  • участь в організації та проведенні PR-компанії;
  • управління системами діловодства та документообігу як на предметно-змістовному, так і на технологічному рівнях;
  • надання висококваліфікованих інформаційно-консультативних та консалтингових послуг;
  • організація та здійснення управління сферою зв’язків з громадськістю;
  • оптимізація технологій інформаційної справи.

Разом із тим важливо звернути увагу й на інші фактори, які підвищують якість навчання − функціонування при кафедрі високотехнологічної навчальної лабораторії «Віртуальний офіс». Тут студенти здобувають практичні вміння та навички з електронного урядування й електронного документообігу, створені на найсучасніших платформах «Аскод» і «Діло». По закінченні курсу студенти отримують сертифікати:

https://dut.edu.ua/uploads/p_333_26112558.png Центру комп’ютерних технологій InfoPlus
https://dut.edu.ua/uploads/p_333_88393160.png Компанії НетКом Технолоджи

Забезпечення потреб ринку праці в професіоналах з організації документаційних систем та інформаційної діяльності у виробничій і невиробничій сферах, на підприємствах різних галузей, у науково-дослідних інститутах, державних архівах, інших закладах різних форм власності набуло особливої актуальності, оскільки успішність ділової діяльності та розвиток суб’єктів господарювання визначає володіння інформацією.

Сучасна економіка базується на знаннях, які підтримуються комп’ютерними технологіями. Керування документаційними та інформаційно-аналітичними процесами − один із провідних видів діяльності, а тому підготовка за освітніми напрямами «Документознавство та інформаційна діяльність» й «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» стала перспективною і престижною.

Отже, актуальність, перспективність і конкурентоспроможність, обраного вами фаху, очевидна!

ХТО ВОЛОДІЄ ІНФОРМАЦІЄЮ, ТОЙ ВОЛОДІЄ СВІТОМ!

Документознавство та інформаційна діяльність – спеціальність сьогодення й майбутнього!

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитисьНатискаючи на кнопку "Отримати консультацію", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
  Україна, 03680, м. Київ,
  вул. Солом'янська, 7, каб. 411
тел.: (063)505-06-28, (099)428-30-46
E-mail: vtm76@ukr.net

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 20 731
Вступ до магістратури
лише за ЄВІ
та вступним випробуванням


за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа