XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Кафедра Економіки

Академічна доброчесність

Загальна інформація
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Партнери кафедри
Новини та події
Контактна інформація
Бібліотека
Запрошуємо до навчання
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Отримати консультацію
Дистанційне навчання
Інформація по дипломам, курсовим роботам та практикам
Відгуки
Переваги навчання

Академічна доброчесність

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

ЩО ТАКЕ АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ?

Стрімкий розвиток інформаційно-комунікаційних технологій та комунікативних суспільних практик висуває у якості значущого виклику сучасній науці необхідність швидкого обміну новою інформацією та новими знаннями, що детермінує формування новітніх фундаментальних цінностей та відповідальної поведінки наукової і студентської спільноти в освітньому просторі університету.

Проблеми якісної освіти та професіоналізму, академічної доброчесності та плагіату активно обговорюються наразі у і світових наукових дискурсах.

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ – це сукупність етичних принципів та правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання з метою забезпечення довіри до результатів навчання.

Академічна доброчесність є необхідною для  освітян, якщо вони хочуть досягнути успіхів у своїй праці. Викладачі, студенти і представники адміністрації ДУТ дотримуються принципів академічної доброчесності, оскільки вони розуміють, що цілей викладання, навчання та наукового дослідження можна досягнути лише в академічному середовищі, яке підтримує етичні стандарти.

У Державному університеті телекомунікацій в освітній процес впроваджено Кодекс Академічної доброчесності ДУТ, який має на меті забезпечення якості вищої освіти та освітньої діяльності, формування високої академічної культури, підвищення позитивного іміджу й ділової репутації Університету у вітчизняному та європейському освітньому просторі.

Для поширення академічних знань і практичних навичок з основних принципів доброчесності на кафедрі Економіки організуються тренінги, семінари, конференції. Куратори навчальних груп під час кураторських годин проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо важливості підтримання та неприпустимості порушення норм академічної доброчесності.

В Університеті проводиться щорічний моніторинг академічної доброчесності учасників освітнього процесу. Для заповнення анкети «Дотримання академічної доброчесності та етичних норм в Державному університеті телекомунікацій» необхідно перейти за наступним посиланням:

НАЙВАЖЛИВІШІ СКЛАДОВІ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА АНТИПЛАГІАТУ

В Державному університеті телекомунікацій постійно працює Комісія з питань академічної доброчесності під керівництвом проректора з наукової роботи, доктора технічних наук, професора Беркман Любові Наумівни.

Кафедра економіки відповідально ставиться до норм та принципів академічної культури і доброчесності та популяризує їх серед університетської спільноти. Всі учасники освітнього процесу підписують Декларації про академічну доброчесність.

Поважаючи академічні цінності й підтверджуючи виконання правил і принципів академічної доброчесності, студенти та викладачі кафедри Економіки своєчасно надають свої курсові і кваліфікаційні роботи та наукові розробки для перевірки на плагіат, яка здійснюється відповідно до Інструкції з перевірки на академічний плагіат наукових робіт, кваліфікаційних робіт, учбово-методичних матеріалів здобувачів вищої освіти, наукових і науково-педагогічних працівників ДУТ з використанням технічних засобів
 

Шановні студенти!

Пам’ятайте, що всі учасники освітнього процесу повинні дотримуватись етичних принципів і норм академічної доброчесності, й нести відповідальність за їх порушення!

Якщо у Вас виникли проблеми, Ви маєте можливість скористатись електронною поштою довіри для письмового звернення для вирішення конфліктних ситуацій (у тому числі пов’язаних з корупцією, дискримінацією тощо). 

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
м. Київ, вул. Солом’янська, 7,
тел. 249-25-16

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 13 027