XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Кафедра Технологій цифрового розвитку

Запрошуємо на навчання

Загальна інформація
Контактна інформація
Викладацький склад
Матеріально-технічна база
Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Освітньо-професійні програми
Дистанційне навчання
Новини та події

Запрошуємо на навчання

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення, освітня програма «Технології цифрового розвитку» та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Шановні вступники!

Державний університет телекомунікацій та кафедра технологій цифрового розвитку запрошує вас на навчання. Ваш вибір сьогодні – це Ваше майбутнє завтра! Отримання якісної освіти – це гарантія гідного, високооплачуваного працевлаштування в найближчому майбутньому.

Важливіша задача сьогодення – цифрова трансформація усіх державних процесів, забезпечення зручної комунікації громадян з державою, громадян між собою та бізнесом. Невід’ємним сегментом цифрової трансформації є інформаційно-комунікаційні технології, які проникли у всі сфери людського життя, а саме: розумне місто, енергетичні компанії, виробництво, фінансові установи та інші галузі.

Цифрова трансформація – це впровадження сучасних технологій у всі сегменти й процеси держави. Цей підхід передбачає встановлення сучасного обладнання, програмного забезпечення, а також фундаментальні зміни у підходах до управління, зовнішніх комунікацій.

Навчання на кафедрі технологій цифрового розвитку забезпечує вивчення таких технологій, що повністю змінять та покращать життя людини.


Шановний абітурієнт, цифрова трансформація заснована на активному використанні інформаційно-комунікаційних технологій, впроваджені штучного інтелекту в процес організації життя людини. Впровадження таких технологій, продуктів і послуг повинно бути націлене на створення умов для розвитку інформаційно розвиненого населення.

Прогресивними технологіями цифрової трансформації є:


Кафедра технологій цифрового розвитку реалізує для Вас ці можливості. Ця спеціальність надає можливість працювати в будь-якій сучасній компанії ІТ галузі.

Державний університет телекомунікацій сьогодні – це потужний навчальний, науковий і молодіжний центр міста Київ, що відповідає сучасному рівню вищої освіти, формуванню еліти українського суспільства.

Ми впевнені, що кожен, хто буде навчатися у нашому університеті, досягне своєї мети, а ми Вам обов’язково в цьому допоможемо!

ЧЕКАЄМО НА ВАС!!!

Переглядів: 26 354