XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій

Переваги вступу на кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій

Загальна інформація
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Інноваційний зміст навчання
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Запрошуємо до навчання
Партнери кафедри
Відгуки
Підготовка фахівців
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Дистанційне навчання
Публічне обговорення освітньо-професійних програм

Переваги вступу на кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Переваги навчання на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій, втілені у навчальний процес Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій

 1. Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій є членом Міжнародного союзу електрозв’язку – підрозділу Організації Об’єднаних Націй зі штаб-квартирою у м. Женева, Швейцарія. Ми стали 49-м навчальним закладом світу, що прийнятий до цієї поважної організації. Це означає, що наш Університет інтегрований у міжнародний освітній простір і надає нашим студентам освіту Європейського рівня.
 2. На кафедрі відкрита найсучасніша і затребувана на ринку праці спеціальність у сфері телекомунікацій, що дозволяє випускникам кафедри гарантовано бути працевлаштованими. На теперішній час наші випускники обіймають посади:
 • Юрчук Евеліна - Директор департаменту обслуговування клієнтів, MMD Smart, заробітна плата 60 000 грн.;
 • Новіцька Наталія - Адміністратор Департаменту інформаційних Інтернет проектів Інформаційної агенції «УНІАН» (1+1 media), заробітна плата 50 000 грн.;
 • Бондаренко Андрій - Фахівець відділу управління трафіку та сервісами, ПрАТ Data group, заробітна плата 40 000 грн.
 1. Показники набору на кафедру щороку збільшуються

Ступінь освіти

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

2021

2022

2023

Бакалавр

43

24

20

31

33

28

30

39

25

73

120

Магістр

-

38

29

22

29

12

19

35

22

73

100

 1. На кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій працюють 1 доктор та 4 кандидатів наук, середній вік яких 48 років.

Науковий ступінь

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

2021

2022

2023

Доктор наук

2

1

1

1

0

2

2

3

3

2

1

Кандидат наук

3

3

4

6

5

3

3

5

3

3

4

 1. Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі сучасного обладнання, програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення останнього покоління, яке надане компаніями-партнерами кафедри і використовується для вивчення актуальних, сучасних та перспективних технологій. Тому  для якісного проведення практичних занять на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій розгорнуті комплекси мобільного зв’язку останього покоління (компаній Ericsson та Siemens), сучасні системи відео нагляду (компанії Viatec), комплекси супутникового зв’язку та програмно-апаратний комплекс Atoll для планування, проектування та розгортання мереж стільникового зв’язку.
 2. Унікальність освітньої програми «Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення» полягає в підготовці висококваліфікованих фахівців, які вивчають:
 • принципи побудови і функціонування сучасних та перспективних телекомунікаційних мереж,
 • мереж мобільного зв’язку, систем цифрового телебачення, фіксованого і мобільного Інтернету та супутникового зв’язку;
 • основи мережевого програмування, С++, Java;
 • проектування і адміністрування мереж;
 • організацію бізнесу в телекомунікаціях;
 • захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах.

Це дозволяє нашим студентам з першого курсу опановувати спеціальність, зрозуміти яку професію він здобуде. А з третього курсу деякі під час практики знаходять собі перше робоче місце.

 1. У 2023 році Університетом на кафедру Мобільних та відеорінформаційних технологій було придбано найсучасніше обладнання супутникового зв’язку Starlink від американської компанії SpaceX. Це дає можливість студентам вже з першого курсу вивчати сучасні технології безпроводової передачі даних розроблені засновником компанії Ілоном Маском, а також отримати практичні навички по встановленню та налаштуванню до роботи обладнання супутникового зв’язку Starlink. З цією метою кафедрою Мобільних та відеоінформаційних технологій для всіх спеціальностей Університету викладається дисципліна «Налаштування  та застосування супутникового зв’язку Starlink».
 2. Кафедрою  укладено договори про співпрацю з провідними компаніями (Viatec, Data group, IQ Traiding, Lifecell та інші), які працюють по спеціальності їх підготовки і є потенційними роботодавцями для випускників. В результаті співробітництва з такими компаніями кафедра отримує сформовані вимоги до випускників, обладнання останнього покоління, на якому навчаються студенти кафедри, та можливість подальшого працевлаштування випускників кафедри.
 3. На четвертому курсі наші студенти мають змогу отримати спільний сертифікат  від кафедри та компанії партнера, який гарантує 100% працевлаштування. Кількість студентів, які отримали сертифікати і були успішно працевлаштовані щороку збільшується.

Рік/кількість

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

2021

2022

2023

К-ть сертифікатів

7

8

6

18

24

33

52

34

63

39

48

К-ть працевлаштованих

5

6

4

14

20

28

41

31

46

36

40

 1. В договорах з компаніями-партнерами кафедрами  враховуються, що під час навчання студенти будуть проходити декілька видів практики в компаніях-партнерах кафедри: на 2 курсі – ознайомча; на 3 курсі – виробнича;  на 4 курсі – переддипломна. Таким чином студент набуде досвід роботи в провідних ІТ-компаніях.
 2. На кафедрі посилено вивчається англійська мова протягом усіх років навчання: на 1-2 курсі - три пари занять на тиждень, на 3-4-5 курсах - 20% занять по всім дисциплінам проводяться англійською мовою, що дає можливість студентам вже під час навчання отримати сертифікат володіння англійською мовою на рівні В2 та бути затребуваними при працевлаштуванні на посади з більш високим рівнем заробітної плати.
 3. До проведення практичних занять залучаються працівники профільних компаній – носії практичних знань. Це забезпечує зв'язок між теорією та практикою і надає нашим студентам найбільш сучасні знання у передовій галузі інформаційних технологій. На кафедрі мобільних та відеоінформаційних технологій залучено для проведення практичних занять заступника начальника відділу супутникового зв’язку Путія Анатолія Олександровича і фахівця відділу управління трафіку та сервісами Бондаренко Андрія Ігоровича представників ПРаТ «Датагруп», від ТОВ «Лайфселл» Горохова Олександра Сергійовича, які застосовуючи реальний досвід отриманий в компаніях діляться зі студентами. Також кафедрою організовано відкриті лекції з питань сучасних відеоінформаційних технологій, систем безпеки і відеоспостереження та майбутнього працевлаштування за участю компанії партнера IQ Trading і Viatec.
 4. В Університеті працює Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду, що є найкращим Інтернетом серед закладів освіти України та Європи, що дозволяє студентам успішно навчатись сучасним інформаційно-комунікаційним технологіям.
 5. Нормою поведінки в Університеті є поважне ставлення всіх працівників до студентів та між собою.
 6. Вартість навчання на кафедрі є помірною у порівнянні з іншими закладами вищої освіти міста Києва, а за необхідністю за заявою студента надається можливість помісячної оплати за навчання.

Щороку все більше студентів обирають саме нас для вступу на одну з найбільш престижних спеціальностей в галузі телекомунікацій. Наша перевага в тому, що ми даємо необхідні знання та уміння для подальшого працевлаштування. Ці знання базуються на поєднанні комп’ютерних технологій, новітнього обладнання та програмних комплексів, досвіду та наполегливості наших досвідчених викладачів.

Такі умови навчання передбачені тільки на нашій кафедрі!

Для того, щоб Ви поступили навчатися на кафедру Мобільних та відеоінформаійних технологій  Вам необхідно звернутися до завідувачки кафедри, контактні дані якої зазначені нижче, та заповнити надану Вам завідувачкою кафедри заяву на вступ на кафедру.

Завідувач кафедри МВТ к.т.н., доцент Руденко Наталія Вікторівна
Тел.: +38(068)-219-50-50
E-mail: scully170517@gmail.com

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 136
тел. (044) 249-25-04

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 9 887