XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій

Переваги вступу на кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій

Загальна інформація
Викладацький склад
Навчальні дисципліни
Інноваційний зміст навчання
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Матеріальна база
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Запрошуємо до навчання
Партнери кафедри
Відгуки
Підготовка фахівців
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Дистанційне навчання
Публічне обговорення освітньо-професійних програм

Переваги вступу на кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2023 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

В світі мобільних телекомунікацій розвиток технологій відбувається настільки стрімко, що призводить до глобальних змін в методах обміну інформації. Людство переходить на новий мобільний рівень спілкування і передачі даних, що породжує попит на висококваліфікованих спеціалістів в галузі безпроводового зв’язку на сучасному ринку праці. 

Саме таких інженерів мобільного зв’язку, спеціалістів з інформаційно-комунікаційних технологій та професіоналів з відеопродакшн готує кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій.

Унікальність освітньої програми «Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення» полягає в підготовці висококваліфікованих фахівців, які вивчають:

  • принципи побудови і функціонування сучасних та перспективних телекомунікаційних мереж, мереж мобільного зв’язку, систем цифрового телебачення, фіксованого і мобільного Інтернету та супутникового зв’язку;
  • основи мережевого програмування, С++, Java;
  • проектування і адміністрування мереж;
  • організацію бізнесу в телекомунікаціях;
  • захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах.

Всі ці теоретичні знання та практичні навички Ви отримаєте на базі навчально–наукових центрів та міжнародних компаній (Cisco, Atoll, Ericsson, Hikvision, Juniper, Hewlett-Packard, Microsoft) та лабораторій мобільного та супутникового зв’язку вже з першого курсу навчання. Враховуючи сучасні вимоги роботодавців до проведення занять залучаються носії практичних знань з профільних ІТ-компаній, а практична складова підготовки на кафедрі становить 50% від загальної кількості навчальних занять.

Студенти кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій проходять практику на базі компаній-партнерів кафедри - потенційних роботодавців (Viatec, Data group, IQ Traiding, Lifecell та інші). Передбачена можливість отримання спільного сертифікату від компанії-партнера та кафедри, що надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця.

За умови добросовісного навчання випускники нашої кафедри можуть обіймати високооплачувані посади в IT-компаніях та мати рівень заробітної плати від 30 000 грн. і вище. Як приклад, можна навести наших випускників:

  • Юрчук Евеліна - Директор департаменту обслуговування клієнтів, MMD Smart, заробітна плата 60 000 грн.;
  • Новіцька Наталія - Адміністратор Департаменту інформаційних Інтернет проектів Інформаційної агенції «УНІАН» (1+1 media), заробітна плата 50 000 грн.;
  • Бондаренко Андрій - Фахівець відділу управління трафіку та сервісами, ПрАТ Data group, заробітна плата 40 000 грн.

Звертаємо Вашу увагу, що на нашу кафедру можна вступити на 1, 2, 3 курси та в магістратуру без будь-яких вступних іспитів, лише по мотиваційному листу з набагато меншою ціною за навчання в порівнянні з іншими навчальними закладами Києва. Для гарантованого вступу потрібно лише подати мотиваційний лист, зразок якого та допомогу в його написанні надасть кафедра при здачі документів на вступ на кафедру.

Крім професійних знань, наші студенти отримають глибокі знання з англійської мови, що дозволить випускникам кафедри бути більш конкурентоспроможними та високооплачуваними на сучасному ринку праці і отримати можливість реалізувати себе в Україні та світі.

 

Такі умови вступу на навчання та навчання передбачені тільки на нашій кафедрі!

 

Для того, щоб Ви поступили навчатися на кафедру Мобільних та відеоінформаійних технологій  Вам необхідно звернутися до завідувачки кафедри, контактні дані якої зазначені нижче, та заповнити надану Вам завідувачкою кафедри заяву на вступ на кафедру.

 

Завідувач кафедри к.т.н., доцент Руденко Наталія Вікторівна
Тел.: +38(068)-219-50-50
E-mail: scully170517@gmail.com 

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 136
тел. (044) 249-25-04

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 9 429