Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 
Кафедра Комп'ютерних наук

Вступнику

Спеціальність Комп'ютерні науки
Загальна інформація
Науково-педагогічний персонал
Контактна інформація
Навчальні дисципліни
Діяльність кафедри
Новини та події
Партнери кафедри
Запрошуємо до навчання
Cертифіковані курси
Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Отримати консультацію

Вступнику

Якщо Вас зацікавив наш університет та Ви хотіли б навчатись у нас - ми пропонуємо Вам заповнити анкету на вступ, після отримання якої ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ у цьому році під час вступної кампанії.
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Комп’ютерних наук та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

ВСТУП 2024

Роз’яснення моделі вступу 2024

У 2024 році передбачено наступні важливі особливості проведення вступної кампанії:

1. Замість Зовнішнього незалежного оцінювання, вступне випробування проводиться у форматі удосконаленого національного мультипредметного тесту (НМТ), подібно до 2022- 2023 років.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, ступеня вищої освіти молодшого бакалавра) вступатимуть за результатами національного мультипредметного тесту.

У 2024 році НМТ складатиметься з трьох обов’язкових предметівукраїнської мови, історії України та математики та одного додаткового предмета за вибором вступника з переліку:

  • іноземна (англійська, французька, німецька, іспанська) мова,
  • фізика,
  • хімія,
  • біологія,
  • геогнрафія
  • українська література.

Незалежно від обраного вступником додаткового предмета позитивний результат НМТ дозволить подавати заяву для вступу на будь-яку спеціальність з урахуванням вагових коефіцієнтів, установлених для предметів на різні спеціальності.

2. НМТ буде складатися вступником протягом одного дня у форматі комп'ютерного тестування загальною тривалістю 240 хвилин: 60хв. - українська мова, 60хв. - математика, 20хв. – перерва, потім 60хв. - історія України, 60хв. – предмет на вибір.

НМТ відбуватимуться в спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях закладів освіти — тимчасових екзаменаційних центрах, створених у населених пунктах України та в деяких країнах за кордоном.

Вступники одержать результати одразу, як тільки вони виконають усі завдання з того чи іншого предмета. Виходячи з аудиторії тимчасового екзаменаційного центру, кожен учасник буде знати свій результат у тестових балах.

Як і в минулому році, УЦОЯО розробить демонстраційний варіант тесту.

Для вступу у 2024 році замість результатів НМТ можна буде скористатися результатами НМТ 2022/2023 років або ЗНО 2021 року.

Для всіх спеціальностей встановлено коефіцієнти до результатів кожного предмету.

3. Планується проведення двох сесій НМТ: основної та додаткової. Основна сесія НМТ проходитиме 14 травня - 25 червня, додаткова – 11-19 липня. У додатковій сесії зможуть брати участь ті вступники, які з поважних причин не склали тестування під час основної сесії.

Реєстрація на НМТ – 14 березня – 11 квітня. Додатковий період реєстрації 10-15 травня. Вступник реєструється самостійно (без жодних заяв у школі, відділі освіти чи тимчасовому центрі тестування).

Випускники, які тимчасово перебувають за кордоном і бажають здобувати вищу освіту в Україні, матимуть можливість скласти НМТ у спеціально створених екзаменаційних центрах у багатьох країнах світу.

Щоб отримати можливість брати участь у конкурсному відборі вступнику необхідно набрати не менше 10% від загальної кількості тестових балів за виконання кожного з трьох блоків НМТ ( з української мови — мінімум 7 балів з 45; з математики — мінімум 5 балів з 32; з історії України — мінімум 8 балів з 54; української літератури — мінімум 7 балів з 45; з іноземної мови — мінімум 5 балів з 32; з фізики — мінімум 5 балів з 32; з біології — мінімум 7 балів з 46; з географії — мінімум 7 балів з 46; з хімії — мінімум 6 балів з 40).

4. Особливості вступу:

Незалежно від обраного вступником додаткового предмета, позитивний результат національного мультипредметного тесту дасть можливість подавати заяву на вступ на будь-яку спеціальність. 

Середній бал атестату не використовуватиметься.

Загалом вступники зможуть подавати до 15 заяв, з яких не більше 5 заяв – на місця державного та/або регіонального замовлення.

Передбачено збереження усіх пільг та пільгових категорій, зокрема для жителів тимчасово окупованих територій. Вступники, які зареєстровані та перебувають на тимчасово окупованій території, зможуть проходити усі процедури вступної кампанії дистанційно та укласти договір про навчання впродовж трьох місяців після початку навчання. Адресне розміщення бюджетних місць для вступників за позитивним результатом співбесіди, квотою-1, квотою-2 та вступників на загальних умовах планується провести одночасно.

Новацією у порівнянні з попереднім роком є те, що раніше завдання тестів з математики, історії та української мови були з вибором однієї правильної відповіді та на встановлення відповідності. Цього року платформа буде доопрацьована і можливості з використання інших форматів завдань, які були притаманні саме системі ЗНО, будуть суттєво розширені.

Без зовнішніх іспитів (НМТ, ЄВІ, ЄФВВ), а лише за результатами вступних випробувань у закладі вищої освіти можна буде вступити на контракт на основі повної загальної середньої освіти, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, ступеня вищої освіти молодшого бакалавра) та освітнього ступеня бакалавра на навчання на спеціальності, яким надається особлива підтримка (172 Телекомунікації та радіотехніка).

Буде розширено функціонал особистого електронного кабінету вступника, який дозволятиме подавати як заяви вступників для участі в конкурсному відборі, так і заяви для участі у вступних випробуваннях (крім НМТ).

Підтвердження вибору місця навчання вступник виконує самостійно в особистому електронному кабінеті вступника.

Приймальні комісії закладів вищої освіти перестануть забирати на зберігання оригінали документів про освіту вступників. 

Вступники будуть допускатись до конкурсного відбору на місця державного (регіонального) замовлення та можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше ніж 130,000 (для дітей загиблих захисників України ця умова не застосовується).

Вступник реєструється на НМТ самостійно.

Галузевий коефіцієнт буде використаний для підтримки вступників на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, ступеня вищої освіти молодшого бакалавра) з пріоритетним вибором (перша та друга пріоритетність) однієї зі спеціальностей, яким надається особлива підтримка (172 Телекомунікації та радіотехніка).

5. Вступників до магістратури зараховуватимуть за результатами двох іспитів:

  • єдиного вступного іспиту (ЄВІ), який поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської на вибір вступника)) для всіх спеціальностей
  • єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).

Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ з 7 по 29 травня.

6. Проект розкладу вступної кампанії для здобуття вищої в 2023 році.

 

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, ступеня вищої освіти молодшого бакалавра) для здобуття ступеня бакалавра

Етапи вступної кампанії

Строки

Реєстрація електронних кабінетів

з 1 липня

Реєстрація заяв на участь у вступних випробуваннях (на участь у співбесідах, творчих конкурсах):

 

- на бюджет

з 3 липня

до 18:00 10 липня

- на контракт

з 3 липня

до 18:00 25 липня

Проведення співбесід, творчих конкурсів:

 

- на бюджет

з 8 липня до 19 липня

- на контракт

з 8 липня до 31 липня

Реєстрація заяв на участь у конкурсному відборі (приймання заяв)

з 19 липня

до 18:00 31 липня

Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування на бюджет

не пізніше 05 серпня

Подання документів для виконання вимог для зарахування на бюджет

до 18:00 08 серпня

Надання рекомендацій для зарахування на контракт на відкриті та фіксовані КП

не раніше 09 серпня

Зарахування:

 

- на бюджет

не пізніше 10 серпня

- на контракт

не пізніше 30 серпня

Переведення на вакантні бюджетні місця осіб, зарахованих на контракт

не пізніше 17 серпня

 

Для вступників на основі ступеня вищої освіти бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) для здобуття ступеня магістра

Етапи вступної кампанії

Строки

Реєстрація електронних кабінетів

з 1 липня

Реєстрація заяв на участь у вступних випробуваннях ЄВІ, ЄФВВ

З 7 травня по

29 травня

Реєстрація заяв на фахові іспити, співбесіді з іноземної мови замість ЄВІ, фаховому іспиті замість ЄФВВ)

З 1 липня до 18.00 дня, що передує іспиту

Проведення співбесід (замість ЄВІ, ЄФВВ), фахових іспитів

з 17 липня

до 28 липня (включно)

Реєстрація заяв на участь у конкурсному відборі

з 1 серпня

до 18:00

22 серпня

Проведення фахового іспиту для вступників виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб

з 1 серпня

до 18:00

16 серпня

Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування на бюджет

не пізніше 24 серпня

Подання документів для виконання вимог для зарахування на бюджет

до 18:00

26 серпня

Надання рекомендацій для зарахування на контракт на відкриті та фіксовані КП

не раніше 30 серпня

Зарахування:

 

- на бюджет

27 серпня

- на контракт

не пізніше 30 вересня

Переведення на вакантні бюджетні місця осіб, зарахованих на контракт

не пізніше 31 серпня

 


 

Акредитація

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись



Натискаючи на кнопку "Отримати консультацію", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Контактна інформація

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій (ДУТ)
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська 7, каб. 103, 104  
Тел. (044) 249–25–64 
E-mail: vish_vv@ukr.net

Cайт кафедри Комп'ютерних наук

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 12 443